CSR w energetyce » KOGENERACJA S.A. wspiera wrocławską EKOSTRAŻ w licytacji…

KOGENERACJA S.A. wspiera wrocławską EKOSTRAŻ w licytacji niezwykłych maskotek, na rzecz bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt

8 Gru 2020 Możliwość komentowania KOGENERACJA S.A. wspiera wrocławską EKOSTRAŻ w licytacji niezwykłych maskotek, na rzecz bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt została wyłączona Share 'KOGENERACJA S.A. wspiera wrocławską EKOSTRAŻ w licytacji niezwykłych maskotek, na rzecz bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt' on Facebook Share 'KOGENERACJA S.A. wspiera wrocławską EKOSTRAŻ w licytacji niezwykłych maskotek, na rzecz bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt' on Email Share 'KOGENERACJA S.A. wspiera wrocławską EKOSTRAŻ w licytacji niezwykłych maskotek, na rzecz bezdomnych i skrzywdzonych zwierząt' on Print Friendly

KOGENERACJA S.A., należąca do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, już po raz drugi, w ramach projektu „Bo każde zwierzę zasługuje na miłość i opiekę”, pomaga wrocławskiej EKOSTRAŻY w zorganizowaniu świątecznej licytacji limitowanej serii maskotek – przytulanek. Całkowity dochód z akcji przeznaczony zostanie na rzecz zwierząt w potrzebie.

Pluszaki licytowane w ramach akcji to prawdziwi bohaterowie. Każdy z nich ma imię i własną prawdziwą historię, opowiedzianą przez wolontariuszy z wrocławskiej EKOSTRAŻY, zajmującej się ochroną skrzywdzonych i bezdomnych zwierząt. Celem akcji jest uświadomienie ludziom, że wszystkie zwierzęta zasługują na dobre traktowanie.

– W imieniu współpracowników i swoim wyrażam wdzięczność wszystkim wolontariuszom, którzy wiele serca wkładają w to, by pomagać innym. Poprzez naszą współpracę dajemy jasny przekaz, że nie można pozostać obojętnym na los pokrzywdzonych zwierząt. Jesteśmy dumni z tego, że nasza spółka bierze udział w tak szlachetnej akcji – mówi Andrzej Jedut, Prezes KOGENERACJI S.A.

– Nasza pierwsza akcja sprzed roku cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. To dowód na to, że chcemy pomagać tym, którzy o tę pomoc nie są w stanie sami poprosić – mówi Honorata Kołodziejska – Karaś z EKOSTRAŻY. – Zmotywowani do działania, również i w tym roku za pomocą licytacji chcielibyśmy „opowiedzieć” kilka historii naszych czworonogów, które mimo dramatycznego przebiegu, miały swój szczęśliwy finał – dodaje.

Całkowity dochód z ubiegłorocznej akcji wyniósł blisko 10 tys. zł, które w całości przeznaczone zostały na rzecz podopiecznych EKOSTRAŻY. Organizatorzy mają nadzieję, że w tym roku uda im się wylicytować jeszcze więcej, bo podopiecznych stowarzyszenia ciągle przybywa.

Maskotki można licytować do 13 grudnia na: https://m.facebook.com/EKOSTRAZ/ 

Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ we Wrocławiu

powołane zostało w 2009 r. EKOSTRAŻ liczy 17 członków oraz kilkudziesięciu wolontariuszy. W latach 2010-2015 EKOSTRAŻ podjęła 2609 interwencji, udzielając bezpośredniej pomocy 3013 zwierzętom domowym, dzikim i wolno bytującym. Wolontariusze EKOSTRAŻY nie otrzymują wynagrodzenia za swoją pracę na rzecz ochrony zwierząt, a wszelkie darowizny i wpływy ze zbiórek publicznych wykorzystywane są tylko i wyłącznie na ratowanie zwierząt pochodzących z interwencji.

Źródło: PGE Energia Ciepła S.A.

Wpis został opublikowany 8 Gru 2020 w następujących kategoriach: CSR w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć