Wydarzenia - zapowiedzi » Konferencja „Energia Nowoczesnych Miast”

Konferencja „Energia Nowoczesnych Miast”

31 Lip 2020 Brak komentarzy Share 'Konferencja „Energia Nowoczesnych Miast”' on Facebook Share 'Konferencja „Energia Nowoczesnych Miast”' on Email Share 'Konferencja „Energia Nowoczesnych Miast”' on Print Friendly

Szanowni Państwo, w imieniu Enei Operator oraz Rady Naukowej serdecznie zapraszamy na drugą edycję Konferencji Naukowo-Technicznej „ENERGIA NOWOCZESNYCH MIAST. Elektromobilność. Smart cities. Zrównoważony transport. Sieci inteligentne w energetyce”, która odbędzie się w dniach 28-29 września 2020 w Szczecinie.

Rozwój nisko i zeroemisyjnego transportu oraz wypracowanie rozwiązań i idei będących odpowiedzią na wyzwania mobilności jutra, wymaga dialogu wszystkich interesariuszy zarówno z obszaru legislacyjnego, naukowego i biznesowego.

Ten dialog po raz drugi nawiążemy jesienią w Szczecinie.

Elektromobilność staje się priorytetem na całym świecie, bowiem dzięki temu my i przyszłe pokolenia mamy szansę żyć w czystych miastach. Nie osiągniemy sukcesu w efektywnym wdrożeniu strategii ekologicznego transportu, jeśli nie będziemy współdziałać na wszystkich szczeblach zarządzania. Niezwykle istotne są też nowoczesne, inteligentne rozwiązania logistyczne i infrastrukturalne w obszarach zurbanizowanych. Przekładają się one bezpośrednio na zwiększenie komfortu życia i bezpieczeństwo mieszkańców.

Dlatego już dziś chcemy zaprosić władze samorządowe, prawników i naukowców do wspólnego dyskursu.

Dla Enei Operator inwestowanie w elektromobilność oraz nowoczesne rozwiązania sieciowe stało się jednym z ważniejszych elementów tworzenia modelu biznesowego przedsiębiorstwa.
Dzięki szeroko pojętemu, perspektywicznemu dialogowi możemy wypracować optymalne rozwiązania poprawiające jakość życia w aglomeracjach  miejskich.

Niech ta kolejna edycja konferencji będzie okazją do wielu ciekawych dyskusji dla wszystkich tych z Państwa, dla których nowoczesne rozwiązania, innowacje i badania nad nieszablonowymi rozwiązaniami stanowią pasję i źródło dociekań.

Szczegóły: Enea Operator Sp. z o.o.

Wpis został opublikowany 31 Lip 2020 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć