Wydarzenia - zapowiedzi » Targi ENERGETAB odbędą się w dniach od 15 do 17 września 2020

Targi ENERGETAB odbędą się w dniach od 15 do 17 września 2020

22 Lip 2020 Brak komentarzy Share 'Targi ENERGETAB odbędą się w dniach od 15 do 17 września 2020' on Facebook Share 'Targi ENERGETAB odbędą się w dniach od 15 do 17 września 2020' on Email Share 'Targi ENERGETAB odbędą się w dniach od 15 do 17 września 2020' on Print Friendly

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Teren targów obejmuje ponad 35 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy. Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Z satysfakcją informujemy, że targi ENERGETAB 2020 objął swoim Honorowym Patronatem Michał Kurtyka – Minister Klimatu. Nadto Puchar Ministra Klimatu stanowić będzie najwyższe wyróżnienie w konkursie „na szczególnie wyróżniający się produkt” prezentowany na targach.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Targowym oraz na stronę http://energetab.pl/

Źródło: ZIAD Bielsko-Biała SA 

Wpis został opublikowany 22 Lip 2020 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć