Wydarzenia - relacje » Relacja z Kongresu Energii i Ochrony Środowiska – III Kongresu…

Relacja z Kongresu Energii i Ochrony Środowiska – III Kongresu Innowacji w Energetyce 2019

2 Gru 2019 Możliwość komentowania Relacja z Kongresu Energii i Ochrony Środowiska – III Kongresu Innowacji w Energetyce 2019 została wyłączona Share 'Relacja z Kongresu Energii i Ochrony Środowiska – III Kongresu Innowacji w Energetyce 2019' on Facebook Share 'Relacja z Kongresu Energii i Ochrony Środowiska – III Kongresu Innowacji w Energetyce 2019' on Email Share 'Relacja z Kongresu Energii i Ochrony Środowiska – III Kongresu Innowacji w Energetyce 2019' on Print Friendly

W dniu 27.11.2019 r w Warszawie, w Hotelu Marriott, odbyła się trzecia edycja KONGRESU INNOWACJI w ENERGETYCE.

Kongres przybrał w tym roku szczególną i szeroką formułę. Wyjątkowość wydarzenia zapewnił fakt, iż swój potencjał zjednoczyły wszystkie liczące się w sektorze izby i towarzystwa, aby pokazać pełen zakres działalności branży i poruszyć jak najszerzej zagadnienia polskiej energetyki.

Wspólnie z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie (IGCP), Izbą Gospodarczą Gazownictwa (IGG), Polską Izbą Magazynowania Energii (PIME), Polskim Towarzystwem Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej (PTPiREE) Towarzystwem Gospodarczym Polskie Elektrownie (TGPE), Towarzystwem Obrotu Energią (TOE), Polskim Stowarzyszeniem Paliw Alternatywnych (PSPA) przeszliśmy przez spektrum tematów i jak zawsze w niebanalny sposób, z odrobiną humoru, choć na poważne tematy, przedstawiliśmy najciekawsze tematy z zakresu polityki energetycznej, nowych trendów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Dziękujemy Państwu za czynny udział zarówno na sali konferencyjnej oraz wszystkim oglądającym naszą relację na żywo. Bez Państwa zainteresowania, wsparcia i wyrażania potrzeby istnienia takich wydarzeń, działania IGEOS byłyby bezowocne.

Dziękujemy Profesorom – dwóm maestrom Kongresu: Wojciechowi Nowakowi z Akademii Górniczo Hutniczej i Konradowi Świrskiemu z Politechniki Warszawskiej, kórzy przygotowali i poprowadzili dla Państwa Panel IGEOS: ciekawy i na najwyższym poziomie merytorycznym spektakl panelowy.

Dziękujemy Partnerom, którzy utrzymali formułę Kongresu i przygotowali oparte na kontrze poglądów panele, obfitujące w interesującą dyskusję oraz przedstawiające najważniejsze tematy sektora:

  • Czy potrzebne są Polsce elektrownie systemowe?
  • Ciepło, chłód – czy tylko komfort z sieci?
  • Wodór – wsparciem polskiego gazownictwa
  • Inteligencja zaszyta w sieci- Smart Grid
  • Rynek mocy a rynek energii elektrycznej w kontekście przewidywanych, innowacyjnych zmian w polskiej energetyce
  • Elektromobilność przyszłością motoryzacji
  • Komercyjny rynek magazynowania energii elektrycznej w Polsce.

Dziękujemy wszystkim Partnerom oraz Instytucjom Rządowym, które zaufały Kongresowi i udzieliły patronatów honorowych.

Szczegółowa relacja foto i video na: http://kongresinnowacji.igeos.pl/pl/3-edycja

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami!

Źródło: Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska

Wpis został opublikowany 2 Gru 2019 w następujących kategoriach: Wydarzenia - relacje. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć