Energia w domu » Nowe rozwiązanie w aplikacji TAURONA

Nowe rozwiązanie w aplikacji TAURONA

27 listopad 2019 Możliwość komentowania Nowe rozwiązanie w aplikacji TAURONA została wyłączona Share 'Nowe rozwiązanie w aplikacji TAURONA' on Facebook Share 'Nowe rozwiązanie w aplikacji TAURONA' on Email Share 'Nowe rozwiązanie w aplikacji TAURONA' on Print Friendly

Aplikacja mobilna „Mój TAURON” jest coraz popularniejsza wśród klientów TAURONA, którzy stali się nie tylko jej użytkownikami, ale również współtwórcami. 

Najnowszą wprowadzoną zmianą jest możliwość przepisania licznika na nowego właściciela za pomocą Protokołu Zdawczo-Odbiorczego. Korzystając z aplikacji „Mój TAURON” można to zrobić zdalnie dzięki nowej funkcjonalności „Przepisz Licznik”.

– Na bieżąco wsłuchujemy się w to co przekazują nam nasi Klienci i staramy się, aby każda nowa aktualizacja wnosiła coraz większą wartość. Przykładem takiego podejścia jest m.in. wprowadzenie funkcjonalności „Przepisz Licznik” – mówi Łukasz Zimnoch, Rzecznik Prasowy TAURON Polska Energia.

Poza podstawowymi funkcjonalnościami aplikacji pozwalającymi na monitorowanie faktur i dokonywanie płatności, dużym zainteresowaniem klientów cieszy się możliwość samodzielnego podania stanu licznika. Klienci również chętnie korzystają z Fast Call, dzięki któremu mogą zamówić rozmowę z  konsultantem.

Aplikacja „Mój TAURON” została bezpłatnie udostępniona klientom w grudniu 2018 r. Po roku działania korzysta z niej już ponad 127 000 użytkowników.

Źródło: TAURON Polska Energia SA

Wpis został opublikowany 27 listopad 2019 w następujących kategoriach: Energia w domu, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć