Wydarzenia - zapowiedzi » XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2020

XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2020

18 Paź 2019 Możliwość komentowania XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2020 została wyłączona Share 'XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2020' on Facebook Share 'XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2020' on Email Share 'XX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2020' on Print Friendly

W imieniu Europejskiego Centrum Biznesu pragniemy zaprosić Państwa do udziału w XX edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, który odbędzie się w dniach 27-28 stycznia 2020 r. w Warszawie w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Patronem Medialnym Kongresu jest Wydawnictwo „Nowa Energia”. Temat przewodni brzmi:

„Rok 2020: Zrównoważony rozwój polskiej energetyki”

Rok 2020 będzie dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z otoczeniem legislacyjnym, optymalizacją procesów wytwarzania, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem nowych inwestycji jak i nowymi priorytetami rządowej polityki energetycznej ujętymi w dwóch programach: „Mój prąd” oraz „Czyste powietrze”. Program jubileuszowej edycji Kongresu tradycyjnie obejmie zagadnienia, które staną się okazją do wymiany opinii i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami: Rządu, największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych i ciepłowniczych, najważniejszych organizacji branżowych, środowisk akademickich i przedstawicieli biznesu. W gronie ekspertów pragniemy omówić kwestie kondycji i perspektyw dla sektora elektroenergetycznego i gazowego oraz szans na rozwój elektromobilności i kogeneracji, budowania rynku mocy, a także coraz silniejszego wpływu legislacji i sytuacji międzynarodowej na bezpieczeństwo energetyczne.

Szczegółowe informacje: www.powerpol.pl

Źródło: Europejskie Centrum Biznesu

Wpis został opublikowany 18 Paź 2019 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć