Wydarzenia - zapowiedzi » Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’19

Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’19

18 Paź 2019 Brak komentarzy Share 'Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’19' on Facebook Share 'Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’19' on Email Share 'Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’19' on Print Friendly

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII-tej edycji Konferencji Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’19 – 26-29 listopada 2019 r., Wisła, Hotel Gołębiewski

W ciągu siedemnastu lat istnienia Konferencja SIwE stała się największym i najpoważniejszym spotkaniem branży energetycznej w obszarze informatyki. W ostatniej edycji konferencji (20-23 listopada 2018 r.) udział wzięło ponad 600 Uczestników z ponad 150 firm i instytucji: przedstawicieli urzędów administracji państwowej, energetyki, świata nauki oraz sektora IT.

Najważniejszymi zagadnieniami, które chcielibyśmy w tym roku poruszyć na Konferencji, są:

  • cyberbezpieczeństwo infrastruktury energetycznej
  • energetyczne start-upy
  • systemy łączności w energetyce
  • systemy wspierające obrót energią elektryczną
  • rozwiązania informatyczne dedykowane dla przedsiębiorstw wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej

Konferencji towarzyszyć będą:

  • wystawa urządzeń / systemów / rozwiązań IT dla energetyki
  • warsztaty na temat globalnych kierunków rozwoju informatyki.

Konferencja SIwE odbywa się nieprzerwanie od 18 lat – pierwsza miała miejsce w listopadzie 2002 r. w Mikołajkach. Każda jej kolejna edycja poświęcona była aktualnym zagadnieniom ważnym dla energetyki. Przez 18 lat swego istnienia na Konferencji SIwE zaprezentowano zagadnienia związane m.in. z: płatnościami masowymi, billingiem, wdrożeniem TPA, obsługą klienta, konsolidacją systemów informatycznych, paszportyzacją sieci, zarządzaniem rozproszonymi źródłami energii, cyberbezpieczeństwem, ochroną danych osobowych.

W tym roku chcielibyśmy dalej kontynuować temat zainaugurowany w 2018 r. – start’upy w energetyce. Energetyka jest ogromną gałęzią gospodarki, od której poprawnego działania zależą praktycznie wszystkie pozostałe dziedziny przemysłu, stąd też jest często bardzo zachowawcza w swoim działaniu. Jednak bardzo szybki rozwój nowych technologii sprawia, że musi być gotowa do sprostania nowym zadaniom stawianym zarówno przez biznes jak też Klientów. Mając tą świadomość, większość przedsiębiorstw energetycznych pracuje nad własnymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Wydaje się, że Konferencja SIwE, dzięki swej wielkości i różnorodności prezentowanych rozwiązań, wydaje się idealnym miejscem do zaprezentowania własnych osiągnięć na tym polu.

Oczywiście, zachęcamy Państwa także do prezentacji najnowszych i najciekawszych rozwiązań z zakresu IT bądź przez Państwa oferowanych, bądź wdrożonych w Państwa przedsiębiorstwie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XVIII Konferencji „Systemy Informatyczne w Energetyce SIwE’19”.

Szczegóły: http://siwe.ptpiree.pl

Źródło: Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej

Wpis został opublikowany 18 Paź 2019 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć