Edukacja » Konkurs dla ekologicznych

Konkurs dla ekologicznych

25 Wrz 2019 Możliwość komentowania Konkurs dla ekologicznych została wyłączona Share 'Konkurs dla ekologicznych' on Facebook Share 'Konkurs dla ekologicznych' on Email Share 'Konkurs dla ekologicznych' on Print Friendly

Każdy klient indywidualny TAURONA, który chce wytwarzać energię elektryczną ze słońca, może wygrać 15 tys. zł w konkursie „Dofinansowanie dla domu”. Zgłoszenia przyjmowane są do końca września br. Oprócz nagrody głównej na uczestników konkursu czekają również 2 wygrane po 10 tys. zł, 7 dofinansowań w wysokości 5 tys. zł oraz 30 voucherów po 2 tys. zł.

Wygraną w konkursie można przeznaczyć nie tylko na montaż paneli fotowoltaicznych, ale również na zakup ekologicznego ogrzewania lub klimatyzacji. W ten sposób TAURON zachęca swoich klientów, by wybierali rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska. Inicjatywa wpisuje się w działania TAURONA w kierunku Zielonego Zwrotu, których celem jest rozwój czystej energii oraz ograniczenie niskiej emisji spalin.

To już drugi tego typu konkurs zorganizowany przez TAURON w tym roku. W poprzedniej edycji w konkursie uczestniczyło ponad 15 tysięcy osób. Większość  zadeklarowała przeznaczenie wygranej na zakup instalacji fotowoltaicznej. Tak też wykorzysta wygraną laureatka pierwszej edycji konkursu, pani Izabela z miejscowości Roczyny w województwie małopolskim. Postanowiła założyć instalację fotowoltaiczna o mocy 4,5 kW. Nagroda w wysokości 15.000 zł stanowi ponad połowę kosztów instalacji, ale – jak zaznaczyła laureatka – ważne jest nie tylko wsparcie finansowe. Liczy się również fakt, że instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu jej domu przyczyni się do ochrony środowiska.

Tak jak w poprzedniej edycji konkursu, tak i teraz, na uczestników czeka kreatywna zabawa słowna. Tym razem trzeba w ciekawy sposób odpowiedzieć na pytanie „Promienie słońca czy płatki śniegu – co wprawia Cię w lepszy nastrój i dlaczego?”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej tauron.pl/dofinansowanie, na której znajduje się również regulamin konkursu.

Oprócz wygranej laureaci konkursu otrzymają fachowe wsparcie przedstawicieli TAURONA, którzy pomogą wybrać urządzenia dopasowane do potrzeb konkretnego klienta. Rozstrzygniecie konkursu nastąpi w październiku tego roku.

Źródło: TAURON Polska Energia SA

Wpis został opublikowany 25 Wrz 2019 w następujących kategoriach: Edukacja. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć