CSR w energetyce » Fortum zadba także o Twoje zdrowie

Fortum zadba także o Twoje zdrowie

7 Sie 2019 Możliwość komentowania Fortum zadba także o Twoje zdrowie została wyłączona Share 'Fortum zadba także o Twoje zdrowie' on Facebook Share 'Fortum zadba także o Twoje zdrowie' on Email Share 'Fortum zadba także o Twoje zdrowie' on Print Friendly

W ciągu ostatniego pół roku gabinety lekarskie odwiedziło ponad 80% Polaków. Fortum, dostawca prądu, gazu i ciepła, wie, jak ważne jest zdrowie i troska o nie. Dlatego dla swoich klientów, zarówno nowych jak i obecnych, Fortum przygotowało specjalną ofertę – pakiet medyczny w LUX MED – lidera prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce.

W trosce o zdrowie Polaków Fortum przygotowało ofertę, dzięki której wszyscy jego klienci będą mogli skorzystać z prywatnej opieki medycznej. Sprzedawca prądu oferuje swoim klientom kompleksowe pakiety opieki zdrowotnej.

W Fortum wiemy, jak ważne jest to, aby dbać o swoje zdrowie. Zależy nam na naszych klientach. Dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie dla nich prywatnej opieki medycznej. Podpisując umowę, każdy będzie mógł wybrać interesujący go pakiet. Dla naszych klientów przygotowaliśmy pakiety indywidualne i partnerskie, a od początku sierpnia dostępne są również pakiety rodzinne. Dzięki temu każdy, niezależnie od swoich potrzeb, ma szansę skorzystać z naszej oferty i umówić się na wizytę do wybranego specjalisty – mówi Maciej Kościński z Fortum.

Wybór oferty LUX MED daje dostęp do największej sieci placówek na terenie całego kraju. Firma zapewnia też dostęp do wielu rozwiązań online, które ułatwiają korzystanie z opieki medycznej, m.in. e-recepty, konsultacji z lekarzem lub pielęgniarką za pośrednictwem czatów i videochatów czy odbiór wyników badań na Portalu Pacjenta.

Spółka energetyczna przygotowała dla swoich klientów korzystne rozwiązania pakietowe: pakiet indywidualny podstawowy, w ramach którego można korzystać z opieki 7 lekarzy specjalistów, wykonać 42 rodzaje badań laboratoryjnych i 15 zabiegów ambulatoryjnych; pakiet rozszerzony, dostępny w 2 opcjach – indywidualnej i partnerskiej oraz pakiet rodzinny.

Źródło: Fortum Power and Heat Polska Sp. z o.o.

Wpis został opublikowany 7 Sie 2019 w następujących kategoriach: CSR w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć