Wydarzenia - zapowiedzi » 32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019

32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019

24 Cze 2019 Brak komentarzy Share '32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019' on Facebook Share '32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019' on Email Share '32. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2019' on Print Friendly

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców – zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

W ubiegłym roku targi ENERGETAB 2018 odwiedziło ponad 20 tys. zwiedzających z kraju i zagranicy, którzy mogli zapoznać się z ofertami 733 wystawców nie tylko z Polski, ale i 23 krajów Europy i Azji.

Ekspozycje targowe zajmują prawie 4 ha urokliwie położonego terenu u stóp Dębowca i Szyndzielni, zarówno w nowoczesnej hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych czy terenach otwartych – na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych eksponatów oraz prezentacje nowych technologii np. w zakresie prac pod napięciem w liniach napowietrznych niskiego  i średniego napięcia.

Warto zatem odwiedzić targi Energetab 2019 w dniach od 17-19 września 2019 r.

Więcej informacji na stronie www.energetab.pl.

Źródło: ZIAD Bielsko-Biała SA

Wpis został opublikowany 24 Cze 2019 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Możesz zostawić komentarz lub użyć trackbacka.

Zostaw komentarz

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć