Ciepłownictwo » Zmiany w Zarządach Spółek Grupy Veolia

Zmiany w Zarządach Spółek Grupy Veolia

23 Maj 2019 Możliwość komentowania Zmiany w Zarządach Spółek Grupy Veolia została wyłączona Share 'Zmiany w Zarządach Spółek Grupy Veolia' on Facebook Share 'Zmiany w Zarządach Spółek Grupy Veolia' on Email Share 'Zmiany w Zarządach Spółek Grupy Veolia' on Print Friendly

Magdalena Bezulska została powołana, na stanowisko Prezesa Zarządu Veolia Term. Marcin Orłowski, dotychczasowy Prezes Veolii term oraz Agata Mazurek – Bąk zostaną powołani na Członków Zarządu holdingu.

Magdalena Bezulska, która zastąpiła Marcina Orłowskiego na stanowisku Dyrektora Generalnego oraz Prezesa Zarządu Veolii term, była przez 6 lat członkiem zarządu i dyrektorem HR grupy Veolia w Polsce. Marcin Orłowski został Dyrektorem ds. Energii w Veolii Energii Polska, odpowiedzialnym za kwestie związane z energią elektryczną, paliwami, biomasą oraz dwutlenkiem węgla. Zostanie powołany na Członka Zarządu holdingu.

Do zarządu Veolia Energii Polska, po spełnieniu niezbędnych formalności, dołączy również Agata Mazurek-Bąk obejmując stanowisko Dyrektora HR grupy, która przez 14 lat pełniła stanowiska zarządcze w grupie Veolia. – Nowa strategia grupy Veolia w Polsce stawia przed nami ambitne cele. Działamy w zmieniającym się otoczeniu rynkowym i chcemy podążać za innowacjami technologicznymi, aby jak najlepiej dopasować nasze usługi i produkty do potrzeb Klientów. Chcemy też podążać za digitalizacją procesów, aby efektywnie wprowadzać zmiany na poziomie kultury organizacji. To pozwoli nam, naszym Klientom i Pracownikom na dalszy, dynamiczny rozwój – mówi Frédéric Faroche, Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Grupy Veolia w Polsce.

Źródło: Veolia

Wpis został opublikowany 23 Maj 2019 w następujących kategoriach: Ciepłownictwo, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć