Wydarzenia - zapowiedzi » I Kongres Kogeneracji, 4-6 czerwca 2019 r. w Kazimierzu Dolnym

I Kongres Kogeneracji, 4-6 czerwca 2019 r. w Kazimierzu Dolnym

17 maja 2019 Możliwość komentowania I Kongres Kogeneracji, 4-6 czerwca 2019 r. w Kazimierzu Dolnym została wyłączona Share 'I Kongres Kogeneracji, 4-6 czerwca 2019 r. w Kazimierzu Dolnym' on Facebook Share 'I Kongres Kogeneracji, 4-6 czerwca 2019 r. w Kazimierzu Dolnym' on Email Share 'I Kongres Kogeneracji, 4-6 czerwca 2019 r. w Kazimierzu Dolnym' on Print Friendly

Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych zaprasza na I Kongres Kogeneracji, który odbędzie się w dniu 4-6 czerwca 2019 r. w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą w Hotelu Król Kazimierz. Współorganizatorem Kongresu jest Europejskie Centrum Biznesu.

Kogeneracja jest najbardziej efektywnym sposobem wytwarzania energii elektrycznej i ciepła wpisującym się w politykę zrównoważonego rozwoju państwa. Ciepło z kogeneracji dostarczane poprzez sieci ciepłownicze to najlepszy sposób na walkę z niską emisją i smogiem w polskich miastach, zapewniający ich mieszkańcom bezpieczeństwo energetyczne i komfort życia. Ciepłownictwo oparte na kogeneracji może zapewnić efektywność systemów ciepłowniczych, a dzięki temu umożliwić pozyskanie środków unijnych na ich przebudowę i modernizację. W trakcie Kongresu zaproszeni prelegenci będą dyskutować o najważniejszych zagadnieniach dotyczących rozwoju kogeneracji ciepłownictwa: o roli kogeneracji w polityce energetycznej Polski i UE; roli i udziale kogeneracji w rynku energii elektrycznej i rynku ciepła; wsparciu państwa w rozwój kogeneracji i ciepłownictwa.

Szczegóły: www.kongreskogeneracji.pl

Źródło: Europejskie Centrum Biznesu

Wpis został opublikowany 17 maja 2019 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć