News » Raport 2018 – wytwarzanie energii elektrycznej z odnawialnych…

Raport 2018 – wytwarzanie energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii w małej instalacji

13 Maj 2019 Możliwość komentowania Raport 2018 – wytwarzanie energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii w małej instalacji została wyłączona Share 'Raport 2018 – wytwarzanie energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii w małej instalacji' on Facebook Share 'Raport 2018 – wytwarzanie energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii w małej instalacji' on Email Share 'Raport 2018 – wytwarzanie energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii w małej instalacji' on Print Friendly

Zgodnie z przepisami ustawy o odnawialnych źródłach energii, na stronie internetowej URE opublikowany został zbiorczy raport roczny zawierający:

1) wykaz wytwórców energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii w małej instalacji,

2) informację o łącznej ilości energii elektrycznej:

a) wytworzonej z odnawialnych źródeł energii w małej instalacji;

b) sprzedanej sprzedawcy zobowiązanemu energii elektrycznej, która została wytworzona z odnawialnych źródeł energii w małej instalacji i wprowadzona do sieci dystrybucyjnej.

Zachęcamy do lektury.

Raport – zbiorcze informacje dotyczące wytwarzania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł energii w małej instalacji za 2018 r. (art. 17 ustawy o odnawialnych źródłach energii)

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki

Wpis został opublikowany 13 Maj 2019 w następujących kategoriach: News, OZE. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć