News » Sprzedaż rezerwowa paliw gazowych po zaprzestaniu sprzedaży…

Sprzedaż rezerwowa paliw gazowych po zaprzestaniu sprzedaży przez dotychczasowego sprzedawcę

9 maja 2019 Możliwość komentowania Sprzedaż rezerwowa paliw gazowych po zaprzestaniu sprzedaży przez dotychczasowego sprzedawcę została wyłączona Share 'Sprzedaż rezerwowa paliw gazowych po zaprzestaniu sprzedaży przez dotychczasowego sprzedawcę' on Facebook Share 'Sprzedaż rezerwowa paliw gazowych po zaprzestaniu sprzedaży przez dotychczasowego sprzedawcę' on Email Share 'Sprzedaż rezerwowa paliw gazowych po zaprzestaniu sprzedaży przez dotychczasowego sprzedawcę' on Print Friendly

W ostatnich miesiącach weszły w życie zmiany Prawa energetycznego dotyczące sprzedaży rezerwowej paliw gazowych, zaś kolejne wejdą w życie w czerwcu br. To bardzo istotne przepisy dla konsumentów, zapewniające ciągłość zaopatrzenia gospodarstw domowych w gaz.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zasad postępowania w przypadku zaprzestania dostarczania gazu przez dotychczasowego sprzedawcę do odbiorcy w gospodarstwie domowym oraz czym charakteryzuje się umowa sprzedaży rezerwowej zawierana w takich sytuacjach. Szczegółowe informacje zawarte są w sekcji Konsument – FAQ często zadawane pytania – Gaz ziemny.

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki

Wpis został opublikowany 9 maja 2019 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć