Ciepłownictwo » Ministerstwo Energii zaprasza do konsultacji projektów…

Ministerstwo Energii zaprasza do konsultacji projektów rozporządzeń do ustawy o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji

26 Kwi 2019 Możliwość komentowania Ministerstwo Energii zaprasza do konsultacji projektów rozporządzeń do ustawy o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji została wyłączona Share 'Ministerstwo Energii zaprasza do konsultacji projektów rozporządzeń do ustawy o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji' on Facebook Share 'Ministerstwo Energii zaprasza do konsultacji projektów rozporządzeń do ustawy o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji' on Email Share 'Ministerstwo Energii zaprasza do konsultacji projektów rozporządzeń do ustawy o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji' on Print Friendly

Ministerstwo Energii rozpoczyna proces konsultacji społecznych i uzgodnień międzyresortowych projektów rozporządzeń do ustawy z dnia 14 grudnia 2018 r. o promowaniu energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji (Dz.U. z 2019 r., poz. 42 i 412).

Głównym celem projektowanych rozporządzeń jest zapewnienie właściwego funkcjonowania mechanizmu wsparcia dla energii elektrycznej z wysokosprawnej kogeneracji.

Uwagi można przekazywać do 10 maja br. na adres e-mailowy dorota.jeziorowska@me.gov.pl

Projekty rozporządzeń wraz z uzasadnieniem i Oceną Skutków Regulacji znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Rządowego Centrum Legislacji w zakładce Rządowy Proces Legislacyjny:

Źródło: Ministerstwo Energii

Wpis został opublikowany 26 Kwi 2019 w następujących kategoriach: Ciepłownictwo, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć