Edukacja » Ruszył nabór do IV edycji programu stażowego Energia dla…

Ruszył nabór do IV edycji programu stażowego Energia dla Przyszłości

16 Kwi 2019 Możliwość komentowania Ruszył nabór do IV edycji programu stażowego Energia dla Przyszłości została wyłączona Share 'Ruszył nabór do IV edycji programu stażowego Energia dla Przyszłości' on Facebook Share 'Ruszył nabór do IV edycji programu stażowego Energia dla Przyszłości' on Email Share 'Ruszył nabór do IV edycji programu stażowego Energia dla Przyszłości' on Print Friendly

Ministerstwo Energii, PKN Orlen S.A., Polska Grupa Energetyczna S.A., Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S. A. oraz Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. zapraszają studentów i absolwentów najlepszych polskich uczelni technicznych do udziału w IV edycji Programu Stażowego „Energia dla Przyszłości”.

Jeśli interesujesz się sektorem energetycznym, chcesz wiedzieć jak wygląda praca w Ministerstwie Energii i dużych spółkach tej branży, chcesz zdobywać doświadczenie i rozwijać się w tym kierunku, wypełnij formularz aplikacyjny i zgłoś się do programu!

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na poniższej stronie.

Program stażowy „Energia dla Przyszłości” (IV edycja)

Źródło: Ministerstwo Energii

Wpis został opublikowany 16 Kwi 2019 w następujących kategoriach: Edukacja. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć