CSR w energetyce » Fundacja LOTOS wesprze dzieci ze szkoły baletowej w Gdańsku

Fundacja LOTOS wesprze dzieci ze szkoły baletowej w Gdańsku

23 Sty 2019 Możliwość komentowania Fundacja LOTOS wesprze dzieci ze szkoły baletowej w Gdańsku została wyłączona Share 'Fundacja LOTOS wesprze dzieci ze szkoły baletowej w Gdańsku' on Facebook Share 'Fundacja LOTOS wesprze dzieci ze szkoły baletowej w Gdańsku' on Email Share 'Fundacja LOTOS wesprze dzieci ze szkoły baletowej w Gdańsku' on Print Friendly

Pięcioro szczególnie uzdolnionych artystycznie dzieci w trudnej sytuacji materialnej otrzyma wsparcie w postaci stypendium artystycznego. Stypendium umożliwi zakup kostiumów, obuwia baletowego, udział w warsztatach dokształcających, opłacenie choreografa oraz kosztów związanych z udziałem w krajowych oraz międzynarodowych konkursach baletowych.

Dzieci, które są uczniami Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku zostały wytypowane w oparciu o wyniki corocznych egzaminów promocyjnych, udział w szkolnych projektach, konkursach i festiwalach baletowych.

Źródło: GRUPA LOTOS S.A.

Wpis został opublikowany 23 Sty 2019 w następujących kategoriach: CSR w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć