Wydarzenia - zapowiedzi » XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki”

XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki”

17 Sty 2019 Możliwość komentowania XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki” została wyłączona Share 'XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki”' on Facebook Share 'XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki”' on Email Share 'XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki”' on Print Friendly

W dniach 22-24 maja 2019 r. w Szczyrku odbędzie się XII Forum Dyskusyjne „Diagnostyka i chemia dla energetyki”.

Tematyka konferencji kierowana jest do przedstawicieli energetyki zawodowej i przemysłowej, ciepłownictwa oraz różnych branż przemysłu (m.in. chemicznego, papierniczego, petrochemicznego, hutniczego i in.). Podczas XI Forum specjaliści ENERGOPOMIARU oraz zaproszeni prelegenci będą prezentować doświadczenia z eksploatacji, remontów i modernizacji urządzeń, wyniki pomiarów i badań, zagadnienia związane z diagnostyką materiałową, w tym badaniem przyczyn awarii urządzeń cieplno-mechanicznych, oczyszczaniem urządzeń i instalacji, chemii energetycznej, gospodarką wodno-ściekową oraz systemami pomiarów fizykochemicznych.

ZAKRES TEMATYCZNY:

  • Innowacyjne technologie z zakresu gospodarki wodnej
  • Kompleksowe rozwiązania dla gospodarki ściekowej w energetyce
  • Nowoczesne rozwiązania z zakresu fizykochemii dla bloków energetycznych
  • Trwałość eksploatacyjna urządzeń w zmiennych warunkach eksploatacji.

Szczególny nacisk kładziemy na wysoki poziom referatów, dlatego do ich wygłaszania zapraszamy osoby z rozległą wiedzą oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. Pracownicy ENERGOPOMIARU podzielą się swoją wiedzą i wynikami badań zdobytymi podczas prac pomiarowych i doradczych, a konferencje uświetnią zaproszeni prelegenci z instytutów naukowych, elektrowni i elektrociepłowni, a także firm badawczo-rozwojowych.

Ciekawe prezentacje oraz szerokie grono specjalistów stwarzają niepowtarzalną okazję do dyskusji zarówno na sali obrad, jak i w kuluarach. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły dostępne na stronie konferencji.

Źródło: Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki „ENERGOPOMIAR” Sp. z o.o.

Wpis został opublikowany 17 Sty 2019 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć