Ciepłownictwo » Zmiany w zarządach Veolii w Warszawie i Poznaniu

Zmiany w zarządach Veolii w Warszawie i Poznaniu

8 Sty 2019 Komentarze: 1 Share 'Zmiany w zarządach Veolii w Warszawie i Poznaniu' on Facebook Share 'Zmiany w zarządach Veolii w Warszawie i Poznaniu' on Email Share 'Zmiany w zarządach Veolii w Warszawie i Poznaniu' on Print Friendly

Od stycznia 2019 r. nastąpiły zmiany w zarządach spółek Veolii w Warszawie i Poznaniu. Paweł Orlof, dotychczasowy Prezes Zarządu Veolia Energia Poznań S.A., został powołany, na stanowisko Prezesa Zarządu Veolia Energia Warszawa S.A. Funkcję nowego Prezesa Veolii w Poznaniu objęła Dalida Gepfert, dotychczas Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy.

Paweł Orlof, na stanowisku Prezesa Zarządu Veolii w Warszawie zastąpił odchodzącego na emeryturę Jacky’ego Lacombe. Kierowana przez Lacombe, przez blisko 5 lat, Veolia Energia Warszawa wdrożyła wiele projektów podnoszących bezpieczeństwo pracy, efektywność sieci i poziom obsługi klientów. Spółka odnowiła także wieloletnią umowę sprzedaży ciepła z jego producentem.

Paweł Orlof pełnił funkcję prezesa zarządu Veolia Energia Poznań od 1 lutego 2017 r. W tym okresie nastąpiło połączenie sieci ciepłowniczej oraz elektrociepłowni w jedną spółkę, wdrożenie nowej struktury organizacyjnej, usprawniającej proces zarządzania oraz podpisanie nowego Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy.

Jednocześnie do Veolii w Warszawie dołączyli Bartosz Krysta, obejmując stanowisko Dyrektora Handlowego oraz Aneta Przybysz, obejmując stanowisko Dyrektora HR.

W związku z przejściem Pawła Orlofa do Veolii w Warszawie stanowisko Prezesa Veolii w Poznaniu objęła Dalida Gepfert, która do tej pory pełniła funkcję Członka Zarządu i Dyrektora Finansowego. Nowym Dyrektorem Finansowym w Poznaniu został Maciej Piwecki.

Dziękuję panu Jacky Lacombe za wieloletni wkład w rozwój Veolii w Łodzi i w Warszawie. Dzięki jego wysiłkom spółki te przeszły szereg pozytywnych zmian. Przed nowymi Prezesami w Warszawie i Poznaniu, stoją ważne wyzwania ze względu na dynamicznie zmieniające się otoczenie rynkowe, w którym działa nasza firma, zarówno z punktu widzenia lokalnego rynku ciepłowniczego, jak i całego sektora energetycznego. który będzie potrzebował inwestycji związanych z ochroną środowiska oraz dostosowania do nowych oczekiwań klientów – powiedział Frédéric Faroche, Dyrektor Generalny, Prezes Zarządu Grupy Veolia Polska.

Źródło: Grupa Veolia

Wpis został opublikowany 8 Sty 2019 w następujących kategoriach: Ciepłownictwo, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

1 komentarz do “Zmiany w zarządach Veolii w Warszawie i Poznaniu”

  1. has, 1 Lut 2019 o 11:00

    Powodzenia AP :-)

    h.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć