News » Róża Energetyki dla przedstawicielki IFS Poland

Róża Energetyki dla przedstawicielki IFS Poland

27 Gru 2018 Możliwość komentowania Róża Energetyki dla przedstawicielki IFS Poland została wyłączona Share 'Róża Energetyki dla przedstawicielki IFS Poland' on Facebook Share 'Róża Energetyki dla przedstawicielki IFS Poland' on Email Share 'Róża Energetyki dla przedstawicielki IFS Poland' on Print Friendly

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS) wyróżniła przedstawicielkę IFS Poland nagrodą Róża Energetyki.

Zarząd Izby Gospodarczej Energetyki i Ochrony Środowiska (IGEOS) ustanowił nagrodę Róża Energetyki, chcąc w ten sposób uczcić zasługi i osiągnięcia kobiet w polskim sektorze energetyki. Nagroda została ustanowiona w związku z rocznicą 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz setną rocznicą przyznania kobietom w Polsce praw wyborczych. Jedną z laureatek jest Ewa Mieczkowska, wieloletni dyrektor ds. sektora energetyki w IFS Poland, a obecnie doradca w zakresie rozwiązań dla energetyki. Pamiątkowe statuetki wręczono podczas uroczystego spotkania 13 grudnia 2018 r. w Warszawie.

Ewa Mieczkowska, związana z sektorem energetyki od 1965 r., była wielokrotnie nagradzana za swoje prace badawczo-rozwojowe. W 1993 r. została odznaczona złotą odznaką „Zasłużony dla Energetyki, a w 1995 r. otrzymała Srebrny Krzyż Zasługi z rąk Prezydenta RP. Od 1998 r. jest związana z IFS Poland, uczestnicząc w pracach nad informatyzacją polskich elektrowni.

Marcin Taranek, prezes IFS na Europę Wschodnią i Azję Centralną, komentuje: „Gratulujemy Ewie tego wyróżnienia. Cieszymy się, że doceniona została jej wieloletnia działalność na rzecz propagowania nowoczesnych technologii informatycznych w sektorze energetyki. Przedsiębiorstwa z tego sektora coraz częściej inwestują w technologie, które umożliwiają cyfryzację, inteligentne usługi najwyższej jakości i proaktywną obsługę techniczną infrastruktury gwarantującą ciągłość świadczenia usług. IFS, dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku energetyki, jest w stanie dostarczać klientom rozwiązania branżowe oparte na najlepszych praktykach”.

Energetyka i usługi użyteczności publicznej to dla IFS kluczowy sektor. Rozwiązania IFS do zarządzania majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) i planowania zasobów (ERP) wprowadzono w jednych z największych na świecie projektach w przedsiębiorstwach energetyki wytwórczej, korporacjach obsługujących krajowe sieci energetyczne, elektrowniach jądrowych i międzynarodowych firmach zajmujących się wytwarzaniem, przesyłem i dystrybucją energii. W Polsce klientami IFS w sektorze energetyki i użyteczności publicznej są m.in. firmy: TAURON Wytwarzanie S.A, Tauron Ciepło S.A., Enea Wytwarzanie sp. z o.o., PGNiG Termika, Energa Elektrownie Ostrołęka SA., MPWiK SA w Krakowie, MPWiK w m.st. Warszawie S.A. MPWiK SA we Wrocławiu i in.

Źródło: IFS in Poland

Wpis został opublikowany 27 Gru 2018 w następujących kategoriach: News, Technologie. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć