News » Sprawdź jak przebiegała VI Konferencja Techniczna „Realizacja i…

Sprawdź jak przebiegała VI Konferencja Techniczna „Realizacja i Eksploatacja Bloków na Parametry Nadkrytyczne”

10 Gru 2018 Możliwość komentowania Sprawdź jak przebiegała VI Konferencja Techniczna „Realizacja i Eksploatacja Bloków na Parametry Nadkrytyczne” została wyłączona Share 'Sprawdź jak przebiegała VI Konferencja Techniczna „Realizacja i Eksploatacja Bloków na Parametry Nadkrytyczne”' on Facebook Share 'Sprawdź jak przebiegała VI Konferencja Techniczna „Realizacja i Eksploatacja Bloków na Parametry Nadkrytyczne”' on Email Share 'Sprawdź jak przebiegała VI Konferencja Techniczna „Realizacja i Eksploatacja Bloków na Parametry Nadkrytyczne”' on Print Friendly

Wydawnictwo „Nowa Energia” zorganizowało VI Konferencję Techniczną „Realizacja i Eksploatacja Bloków na Parametry Nadkrytyczne”, która miała miejsce w dniach 21-22 listopada 2018 r. w Kazimierzu Dolnym / Kozienicach. Partnerem wydarzenia była ENEA Wytwarzanie sp. z o.o. Konferencję oraz Panel Dyskusyjny poprowadził prof. Wojciech Nowak, Dyrektor Centrum Energetyki na AGH. Wydarzenie na stałe już wpisało się w kalendarz imprez branżowych.

RELACJA z VI Konferencji

***

Celem Konferencji było przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu: odbudowa mocy w Krajowym Systemie Elektroenergetycznym; wymagania techniczne związane z budową nowoczesnych bloków na parametry nadkrytyczne; doświadczenia eksploatacyjne bloków na parametry nadkrytyczne; założenia techniczne i trendy przy budowie nowych bloków; rola Inżyniera Kontraktu będącego przedstawicielem inwestora – wsparcie przy podejmowaniu decyzji ekonomiczno-organizacyjno-technicznych; ograniczanie ryzyka związanego z eksploatacją urządzeń technicznych; problem jakości wykonania i dostaw prefabrykatów dla elementów bloków nadkrytycznych; nowoczesne technologie i materiały stosowane w kotłach na parametry nadkrytyczne; ekonomika eksploatacji bloków nadkrytycznych (stopa zwrotu inwestycji, ryzyka), prezentacje firm i nowoczesnych technologii.

Konferencja skierowana była do przedstawicieli kadry zarządzającej i inżynieryjnej przedsiębiorstw energetycznych, specjalistów ds. inwestycji i wdrażania nowych technologii, firm oferujących technologie oraz zainteresowanych instytucji i uczelni technicznych.

 

 

Konferencja sprzyjała rozmowom biznesowym.

 

 

 

PEŁNA FOTOGALERIA

Już dzisiaj zapraszamy Państwa do Kazimierza Dolnego za rok – w dniach 20-22 listopada 2019 r.

Wydawnictwo „Nowa Energia”

Wpis został opublikowany 10 Gru 2018 w następujących kategoriach: News, Wydarzenia - relacje. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć