EkoMobility » PGE Nowa Energia wyróżniona w rankingu „Lider Elektromobilności…

PGE Nowa Energia wyróżniona w rankingu „Lider Elektromobilności 2018”

7 Gru 2018 Komentarze: 1 Share 'PGE Nowa Energia wyróżniona w rankingu „Lider Elektromobilności 2018”' on Facebook Share 'PGE Nowa Energia wyróżniona w rankingu „Lider Elektromobilności 2018”' on Email Share 'PGE Nowa Energia wyróżniona w rankingu „Lider Elektromobilności 2018”' on Print Friendly

PGE Nowa Energia została wyróżniona w rankingu „Lider Elektromobilności 2018” opracowanym przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) i firmę doradczą PwC. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas Szczytu Klimatycznego COP24 w Katowicach.

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych i PwC podsumowały podczas COP24 wyniki badania rynku e-mobility w Polsce i nagrodziły firmy najbardziej zaangażowane w rozwój zero- i niskoemisyjnego transportu. To pierwsza edycja rankingu, który pokazuje stan rynku elektromobilności w Polsce oraz wskazuje podmioty najbardziej zaangażowane w jego rozwój. W badaniu udział wzięło 116 firm i instytucji.

Zgodnie z uzasadnieniem PGE Nowa Energia została wyróżniona za wdrażanie nowych technologii i modeli biznesowych w energetyce, ambitne plany rozwoju infrastruktury ładowania, realizację projektów pilotażowych oraz aktywną współpracę z polskimi samorządami.

W wydarzeniu wzięła udział Minister Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz oraz Minister Energii Krzysztof Tchórzewski.

Źródło: PGE Polska Grupa Energetyczna SA

Wpis został opublikowany 7 Gru 2018 w następujących kategoriach: EkoMobility, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

1 komentarz do “PGE Nowa Energia wyróżniona w rankingu „Lider Elektromobilności 2018””

  1. grzechu, 8 Gru 2018 o 11:50

    brwao brwao! niektórym rzeczywiscie należało się bo harowali jak woły dlugo dlugo wczesniej przed jakimikolwiek kwestiami ustawowymi w rzadzie. Efekty zreszta dzieki temu widac juz teraz. Siec stacji greenway staje sie powoli potegą, a punktow bedzie jeszcze wiecej. Będą trzymac swoje europejskie standardy to i klientow bedzie przybywalo

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć