Sport w energetyce » Agnieszko, dziękujemy za emocje do pełna!

Agnieszko, dziękujemy za emocje do pełna!

16 Lis 2018 Możliwość komentowania Agnieszko, dziękujemy za emocje do pełna! została wyłączona Share 'Agnieszko, dziękujemy za emocje do pełna!' on Facebook Share 'Agnieszko, dziękujemy za emocje do pełna!' on Email Share 'Agnieszko, dziękujemy za emocje do pełna!' on Print Friendly

W imieniu klientów, pracowników i zarządzających Grupą Kapitałową LOTOS serdecznie dziękujemy Pierwszej Rakiecie Polskiego Tenisa za współpracę i walkę na kortach całego świata.

Agnieszkę Radwańską i Grupę LOTOS łączą nas wspólne wartości – najlepsza technika, pomysłowość oraz żelazna dyscyplina niezbędne zarówno na korcie, jak i w branży naftowej. Przez ostatnie 20 miesięcy Agnieszka dostarczała wielu sportowych wrażeń i chociaż każdy z nas, kibiców chciałyby jeszcze więcej emocji do pełna, to jednak trudna decyzja o zakończeniu kariery zawodowej przyjąć należy ze zrozumieniem i szacunkiem.

W dzisiejszym pędzącym świecie Agnieszka Radwańska to piękny przykład determinacji, talentu i sportowej walki. Agnieszka to ikona nowoczesnego patriotyzmu, która walcząc na najważniejszych kortach świata nigdy nie zapomniała, gdzie się urodziła, nie wstydziła się swojej wiary, a tym samym stała się wzorem dla wielu młodych Polaków – podkreśla Jarosław Wittstock, Wiceprezes Zarządu ds. Korporacyjnych Grupy LOTOS S.A.

Źródło: Grupa LOTOS S.A.

Wpis został opublikowany 16 Lis 2018 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć