Wydarzenia - zapowiedzi » XIX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2019

XIX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2019

5 Lis 2018 Możliwość komentowania XIX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2019 została wyłączona Share 'XIX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2019' on Facebook Share 'XIX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2019' on Email Share 'XIX Ogólnopolski Kongres Energetyczno-Ciepłowniczy POWERPOL 2019' on Print Friendly

W imieniu Europejskiego Centrum Biznesu zapraszamy Państwa do udziału w XIX edycji Ogólnopolskiego Kongresu Energetyczno-Ciepłowniczego POWERPOL, który odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2019 r. w Warszawie w Hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Patronem Medialnym Kongresu jest „Nowa Energia”. Temat przewodni: „Rok 2019: Zrównoważony rozwój polskiej energetyki”.

Rok 2019 jest dla polskich wytwórców i dostawców energii czasem intensywnych zmian związanych zarówno z otoczeniem legislacyjnym, optymalizacją procesów wytwarzania, zapewnieniem bezpieczeństwa operacyjnego spółek strategicznych, przygotowaniem nowych inwestycji jak i nowymi priorytetami rządowej polityki energetycznej w zakresie zrównoważonego rozwoju, efektywności energetycznej, ochrony środowiska, elektromobilności, OZE oraz czystości powietrza.
Kongres jest okazją do wymiany opinii i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami największych w kraju przedsiębiorstw energetycznych, najważniejszych organizacji branżowych, środowisk akademickich i przedstawicieli biznesu. W tym gronie chcemy poruszyć kwestie kondycji i perspektyw dla sektora elektroenergetycznego i gazowego oraz szans na rozwój elektromobilności i kogeneracji, budowania rynku mocy, a także coraz silniejszego wpływu legislacji i sytuacji międzynarodowej na bezpieczeństwo energetyczne. Szczegółowe informacje: www.powerpol.pl

Źródło: Europejskie Centrum Biznesu

Wpis został opublikowany 5 Lis 2018 w następujących kategoriach: Wydarzenia - zapowiedzi. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć