News » Rusza IX edycja konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii

Rusza IX edycja konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii

2 Lis 2018 Możliwość komentowania Rusza IX edycja konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii została wyłączona Share 'Rusza IX edycja konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii' on Facebook Share 'Rusza IX edycja konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii' on Email Share 'Rusza IX edycja konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii' on Print Friendly

GAZ-SYSTEM ogłasza IX edycję konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii. Zgodnie z regulaminem do każdego z pięciu województw: mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego, trafi po 50 tys. zł na realizację najlepszych projektów o tematyce ekologicznej.

Uruchomiony przez GAZ-SYSTEM konkurs organizowany jest już po raz dziewiąty. Co roku cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony placówek oświatowych, jednostek samorządu terytorialnego i organizacji pozarządowych, dla których temat ochrony środowiska jest istotny w codziennym działaniu. Celem konkursu jest opracowanie autorskiego pomysłu na podtrzymanie lub ratowanie środowiska naturalnego oraz aktywizacja lokalnej społeczności do działań na rzecz poszanowania i ochrony środowiska. Wnioski o dofinansowanie w tegorocznej edycji można składać do 17 grudnia 2018 r.

Dbanie o środowisko naturalne jest dla Spółki kwestią kluczową w kontekście prowadzonych inwestycji i remontów infrastruktury gazowej. Decyzja o kolejnej, IX edycji Funduszu Naturalnej Energii, jest konsekwencją dotychczas prowadzonych działań i wpisuje się w strategię Spółki. Do tej pory dzięki grantom przyznanym w poprzednich edycjach konkursu udało się zrealizować w sumie 140 projektów dedykowanych ekologii. Powstały m.in. laboratoria przyrodnicze oraz meteorologiczne, majsterkownie upcyklingu, a także ścieżki edukacyjne i sensoryczne – powiedział Mariusz Kozłowski, Zastępca Dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik Prasowy Spółki.

Źródło: GAZ-SYSTEM S.A.

Wpis został opublikowany 2 Lis 2018 w następujących kategoriach: News, Ochrona Środowiska. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć