Wydarzenia - relacje » Fotorelacja a II Kongresu Innowacji w Energetyce 2018

Fotorelacja a II Kongresu Innowacji w Energetyce 2018

17 Paź 2018 Możliwość komentowania Fotorelacja a II Kongresu Innowacji w Energetyce 2018 została wyłączona Share 'Fotorelacja a II Kongresu Innowacji w Energetyce 2018' on Facebook Share 'Fotorelacja a II Kongresu Innowacji w Energetyce 2018' on Email Share 'Fotorelacja a II Kongresu Innowacji w Energetyce 2018' on Print Friendly

Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz…. tak możemy podsumować zakończenie II Kongresu Innowacji w Energetyce i Gali Ludzi Innowacji.
Było nowocześnie, było merytorycznie, było interaktywnie, było towarzysko i muzycznie premierowo!

Dziękujemy Państwu za czynny udział na sali konferencyjnej oraz wszystkim oglądającym nas on-line na żywo. Bez Państwa zainteresowania, wsparcia i wyrażania potrzeby istnienia takich wydarzeń, działania IGEOS nie miałyby sensu.

Dziękujemy Profesorom – dwóm maestrom Kongresu: Wojciechowi Nowakowi z Akademii Górniczo Hutniczej i Konradowi Świrskiemu z Politechniki Warszawskiej, którzy przygotowali i poprowadzili dla Państwa ten ciekawy i na najwyższym poziomie merytorycznym spektakl.

Dziękujemy Panelistom i Prezenterom za przyjęcie naszego zaproszenia i czynny udział w dyskusjach panelowych oraz stawienia czoła profesorskim pytaniom.

Dziękujemy Studentom z Kół Naukowych AGH i PW za przedstawienie własnej wizji przyszłości energetyki i pasjonującą grę interaktywno-giełdową, którą moderował najmłodszy, ale już doświadczony ekspert rynku energetycznego Wojciech Jakóbik.

*****

A po Kongresie:

– przyznaliśmy statuetki OscarInno dla ENEA S.A. (nagroda Profesorska za filmik o innowacji)

i Transiton Technologies S.A. (nagroda Publiczności za filmik o innowacji)

oraz statuetkę InnoPromotion dla APS Energia S.A. za innowacyjną promocję swoich usług i produktów podczas wydarzeń targowych.

– zaprosiliśmy zwycięzców po odbiór nagród w konkursie FOTO dla studentów pt „artystyczne spojrzenie na energetykę”

– gratulowaliśmy Jubileuszy naszym Firmom Członkowskim

– i…….  pokazaliśmy Państwu jak wspaniałą energię, talent, pasję i chęć współpracy mają energetycy pracujący w firmach członkowskich IGEOS na rzecz rozwoju całego sektora!

ENERGY BAND to zespół wspaniałych ludzi: Prezesów firm, Pracowników, pasjonatów energetyki, a przede wszystkim muzyków, który powstał z potrzeby ducha jedności i nadania profesjonalnego kształtu wspólnemu biesiadowaniu i integracji środowiska m.in za sprawą Anety Szubert (Energoprojekt Katowice S.A.)

Dziękujemy każdemu z członków ENERGY BAND razem i z osobna. Zrobili ten projekt dla Państwa, spotykając się 2 razy na próbach, ponieważ pracują w różnych firmach, w różnych częściach kraju.

Jeszcze o nich usłyszymy!

 

I na koniec – najważniejsze!

Nasi Patroni i Partnerzy – dziękujemy za wsparcie i wiarę w projekt.

Szczegółowa relacja foto i video na:

http://kongresinnowacji.igeos.pl/pl/2-edycja

Zapraszamy do oglądania!

Źródło: Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska

Wpis został opublikowany 17 Paź 2018 w następujących kategoriach: Wydarzenia - relacje. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć