News » Informacje dotyczące potencjału krajowego OZE na koniec I…

Informacje dotyczące potencjału krajowego OZE na koniec I półrocza 2018

11 Paź 2018 Możliwość komentowania Informacje dotyczące potencjału krajowego OZE na koniec I półrocza 2018 została wyłączona Share 'Informacje dotyczące potencjału krajowego OZE na koniec I półrocza 2018' on Facebook Share 'Informacje dotyczące potencjału krajowego OZE na koniec I półrocza 2018' on Email Share 'Informacje dotyczące potencjału krajowego OZE na koniec I półrocza 2018' on Print Friendly

W zakładce Potencjał krajowy OZE w liczbach znajdują się dane na koniec czerwca 2018 r. dotyczące ilości energii elektrycznej wytworzonej z OZE w latach 2005-2018 potwierdzonej wydanymi świadectwami pochodzenia oraz moc zainstalowana poszczególnych rodzajów instalacji OZE, które uzyskały koncesję na wytwarzanie energii elektrycznej, wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonego przez Prezesa URE, tj. rejestr wytwórców energii w małej instalacji, wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonego Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz mikroinstalacje, wnioskujące o wydanie świadectw pochodzenia.

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki

Wpis został opublikowany 11 Paź 2018 w następujących kategoriach: News, OZE. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć