News » Spółka PGE Obrót podpisała umowę z dużym odbiorcą przemysłowym…

Spółka PGE Obrót podpisała umowę z dużym odbiorcą przemysłowym – hutą CMC Poland

10 Paź 2018 Możliwość komentowania Spółka PGE Obrót podpisała umowę z dużym odbiorcą przemysłowym – hutą CMC Poland została wyłączona Share 'Spółka PGE Obrót podpisała umowę z dużym odbiorcą przemysłowym – hutą CMC Poland' on Facebook Share 'Spółka PGE Obrót podpisała umowę z dużym odbiorcą przemysłowym – hutą CMC Poland' on Email Share 'Spółka PGE Obrót podpisała umowę z dużym odbiorcą przemysłowym – hutą CMC Poland' on Print Friendly

PGE Obrót, spółka odpowiedzialna za sprzedaż energii elektrycznej w ramach Grupy PGE, podpisała umowę z hutą CMC Poland. Kontrakt został zawarty na 3 lata i zacznie obowiązywać od początku 2021 r. Spółki pozostawiły sobie także możliwość przedłużenia go o kolejny rok. Zakontraktowany wolumen sprzedaży wyniesie 2,4 TWh. Podpisana umowa to przykład zindywidualizowanej oferty PGE Obrót skierowanej do klientów zużywających dużą ilość energii.

Trzyletni okres obowiązywania umowy gwarantuje obu stronom stabilność i bezpieczeństwo związane z planowaniem biznesu. Formuła cenowa oparta na indeksach TGE daje ponadto klientowi możliwość elastycznego kształtowania cen w odniesieniu do potrzeb i dynamiki rynku.

– Podpisana umowa jest wynikiem rozbudowanych konsultacji merytorycznych, podczas których menadżerowie PGE przeanalizowali  potrzeby klienta, a następnie zaproponowali najlepsze rozwiązania. To także efekt budowanych od kilku lat relacji biznesowych, w których naszym atutem, oprócz oferty handlowej dobrze dopasowanej do potrzeb klienta, jest najwyższa jakość obsługi posprzedażowej – mówi Dariusz Czuk, Prezes Zarządu PGE Obrót.

Huta Commercial Metals Company to jeden z przedstawicieli przemysłu energochłonnego, który oprócz dużego wolumenu zużycia energii, odznacza się złożonością potrzeb i nowatorskim podejściem do biznesu, co determinuje potrzebę spersonalizowanej, eksperckiej obsługi handlowej.

– W trakcie wspólnych negocjacji udało nam się stworzyć unikalny produkt, umożliwiający reagowanie na rozwój rynku, dostosowany do potrzeb tak dużego odbiorcy przemysłowego, jakim jest CMC Poland – powiedział Jerzy Kozicz, Prezes Zarządu CMC Poland.

CMC Poland prowadzi działalność od 1897 r. i jest liderem wśród polskich hut. Posiada znaczącą pozycję w strukturze produkcyjnej i finansowej grupy CMC, z dużymi perspektywami rozwoju. Wyroby firmy, sprzedawane na rynku krajowym i zagranicznym, wykorzystywane są w przemyśle budowlanym, rolniczym, energetycznym, maszynowym oraz do produkcji wyrobów konsumpcyjnych.

Źródło: PGE Obrót SA

Wpis został opublikowany 10 Paź 2018 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć