Elektroenergetyka » Andrzej Modzelewski w Zarządzie innogy Polska

Andrzej Modzelewski w Zarządzie innogy Polska

5 Paź 2018 Możliwość komentowania Andrzej Modzelewski w Zarządzie innogy Polska została wyłączona Share 'Andrzej Modzelewski w Zarządzie innogy Polska' on Facebook Share 'Andrzej Modzelewski w Zarządzie innogy Polska' on Email Share 'Andrzej Modzelewski w Zarządzie innogy Polska' on Print Friendly

1 października do Zarządu innogy Polska dołączył Andrzej Modzelewski. Jako nowy członek zarządu będzie odpowiedzialny za nadzór nad działalnością infrastrukturalną Grupy innogy w Polsce, a także za rozwój produktów w obszaru E+ oraz G+ 

Andrzej Modzelewski to menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branży energetycznej. Przez kilka ostatnich lat zasiadał w zarządzie EDF Polska, a następnie PGE Energia Ciepła, gdzie odpowiadał m.in. za inwestycje w sektorze elektrociepłowniczym oraz sprzedaż usług okołoenergetycznych. W latach 2003-2014 zajmował stanowiska kierownicze w strukturach krajowych i międzynarodowych RWE, będąc odpowiedzialnym za obszary takie jak: strategia i rozwój spółki, wdrażanie nowych produktów, a także za koordynację obszarów związanych z infrastrukturą sieciową oraz sprzedażą energii i gazu w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej związany był z branżą konsultingową. Jest absolwentem Uniwersytetu w Essen oraz Macquarie University w Sydney.

– Bardzo cieszymy się, że do zarządu naszej spółki dołącza menedżer z wieloletnim doświadczeniem na rynku energetycznym, który doskonale zna realia naszego biznesu i związanych z nim wymogów. Jesteśmy przekonani, że na tym stanowisku Andrzej Modzelewski przyczyni się do dalszego rozwoju grupy innogy w Polsce oraz do wzmocnienia jej rynkowej pozycji – mówi Filip Thon, Prezes Zarządu innogy Polska.

Na stanowisku członka zarządu, Andrzej Modzelewski odpowiedzialny będzie za nadzór nad  działalnością infrastrukturalną Grupy innogy w Polsce, a także za rozwój produktów okołoenergetycznych (E+) oraz (G+), które przede wszystkim skupiają się na optymalizacji oraz automatyzacji procesów po stronie Klienta i prowadzą do poprawy ich efektywności.

Źródło: Grupa innogy

Wpis został opublikowany 5 Paź 2018 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć