News » URE: Nowy Regulamin aukcji na sprzedaż energii elektrycznej…

URE: Nowy Regulamin aukcji na sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej w instalacjach odnawialnego źródła energii

14 Wrz 2018 Możliwość komentowania URE: Nowy Regulamin aukcji na sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej w instalacjach odnawialnego źródła energii została wyłączona Share 'URE: Nowy Regulamin aukcji na sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej w instalacjach odnawialnego źródła energii' on Facebook Share 'URE: Nowy Regulamin aukcji na sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej w instalacjach odnawialnego źródła energii' on Email Share 'URE: Nowy Regulamin aukcji na sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej w instalacjach odnawialnego źródła energii' on Print Friendly

Zgodnie z ustawą z dnia 20 lutego 2015 r. o odnawialnych źródłach energii (art. 78 ust. 11), na stronach Biuletynu Informacji Publicznej URE ogłoszono nowy Regulamin aukcji na sprzedaż energii elektrycznej wytwarzanej w instalacjach odnawialnego źródła energii.

 

Regulamin aukcji został ustalony przez Prezesa URE i zatwierdzony przez ministra właściwego do spraw energii – na podstawie przepisów  art. 78 ust. 8 i 10 ustawy o odnawialnych źródłach energii.

Regulamin aukcji określa: szczegółowe zasady organizacji aukcji, w tym składania ofert, przebieg i sposób rozstrzygnięcia aukcji, warunki przetwarzania danych dotyczących uczestników aukcji, wymagania techniczne dotyczące dostępu do internetowej platformy aukcyjnej, sposób zapewnienia bezpieczeństwa i prawidłowości przebiegu aukcji, warunki zawieszenia dostępu do internetowej platformy aukcyjnej oraz szczegółowe warunki techniczne składania wniosku, a także oświadczenia, o których mowa w art. 83a ust. 1 i 2.

Regulamin jest dostępny Biuletynie Informacji Publicznej URE oraz na podstronie Aukcje OZE w zakładce „Regulamin aukcji”.

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki

Wpis został opublikowany 14 Wrz 2018 w następujących kategoriach: News, OZE. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć