Elektroenergetyka » PSE: Ostatni dzień na zgłoszenie się do tegorocznych aukcji…

PSE: Ostatni dzień na zgłoszenie się do tegorocznych aukcji organizowanych w ramach rynku mocy

14 Wrz 2018 Możliwość komentowania PSE: Ostatni dzień na zgłoszenie się do tegorocznych aukcji organizowanych w ramach rynku mocy została wyłączona Share 'PSE: Ostatni dzień na zgłoszenie się do tegorocznych aukcji organizowanych w ramach rynku mocy' on Facebook Share 'PSE: Ostatni dzień na zgłoszenie się do tegorocznych aukcji organizowanych w ramach rynku mocy' on Email Share 'PSE: Ostatni dzień na zgłoszenie się do tegorocznych aukcji organizowanych w ramach rynku mocy' on Print Friendly

Tylko do godziny 23:59:59 w dniu dzisiejszym można składać wnioski dotyczące certyfikacji do aukcji mocy na lata 2021-2023.

Złożenie wniosku i uzyskanie certyfikatu jest warunkiem uczestnictwa w aukcjach mocy planowanych na ten rok. Pierwsza aukcja mocy odbędzie się już 15 listopada 2018 r.

Składanie wniosków jest możliwe za pośrednictwem Portalu Uczestnika Rynku Mocy. Dostęp do portalu oraz dokumenty pomocnicze dostępne są na stronie PSE S.A. pod adresem www.rynekmocy.pl

Źródło: Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. 

Wpis został opublikowany 14 Wrz 2018 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć