Emisje, CO2 » KOBiZE: Sierpniowy raport z rynku CO2

KOBiZE: Sierpniowy raport z rynku CO2

14 Wrz 2018 Możliwość komentowania KOBiZE: Sierpniowy raport z rynku CO2 została wyłączona Share 'KOBiZE: Sierpniowy raport z rynku CO2' on Facebook Share 'KOBiZE: Sierpniowy raport z rynku CO2' on Email Share 'KOBiZE: Sierpniowy raport z rynku CO2' on Print Friendly

Krajowy Ośrodek Bilansowania i Zarządzania Emisjami przedstawia kolejny numer „Raportu z rynku CO2 – sierpień 2018”, w którym prezentowane są informacje dotyczące uwarunkowań rynkowych mających wpływ na system EU ETS. W bieżącym wydaniu znajdą Państwo m.in. informacje na temat kształtowania się cen jednostek EUA/EUAA/CER w sierpniu oraz wybrane, zbiorcze dane z rynku pierwotnego i wtórnego dotyczące jednostek EUA i CER.

Ponadto w numerze zamieszczono m.in. informacje na temat: aktualnych prognoz cen uprawnień EUA w perspektywie krótko i średnioterminowej, przyczyn wzrostu cen uprawnień EUA w ostatnich miesiącach, wstrzymania aukcyjnej sprzedaży niemieckich uprawnień EUA, polityki klimatycznej Egiptu, kalendarium najważniejszych wydarzeń związanych z funkcjonowaniem systemu EU ETS we wrześniu 2018 r., a także pozostałe informacje związane z polityką klimatyczną.

KOBiZE zachęca również do ocenienia publikacji przez wzięcie udziału w krótkiej ankiecie – link do ankiety.

Raport z Rynku CO2 – sierpień 2018

Fot. pixabay.com

Źródło: Krajowy Ośrodek Bilansowania i Zarządzania Emisjami

 

Wpis został opublikowany 14 Wrz 2018 w następujących kategoriach: Emisje, CO2, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

"Nowa Energia" wspiera

Newsletter

Warto zobaczyć