News » Fortum: Pogotowie informacyjne dla klientów objętych rezerwową…

Fortum: Pogotowie informacyjne dla klientów objętych rezerwową sprzedażą energii

12 Wrz 2018 Możliwość komentowania Fortum: Pogotowie informacyjne dla klientów objętych rezerwową sprzedażą energii została wyłączona Share 'Fortum: Pogotowie informacyjne dla klientów objętych rezerwową sprzedażą energii' on Facebook Share 'Fortum: Pogotowie informacyjne dla klientów objętych rezerwową sprzedażą energii' on Email Share 'Fortum: Pogotowie informacyjne dla klientów objętych rezerwową sprzedażą energii' on Print Friendly

Fortum przygotowało specjalną ofertę dla klientów, którzy w związku z zaprzestaniem działalności przez Energetyczne Centrum S.A., zostali objęci tak zwanymi taryfami rezerwowymi. Dodatkowo już od dziś Fortum uruchamia specjalną infolinię – pogotowie informacyjne, które będzie pomagać zainteresowanym w zmianie sprzedawcy.

11 września Energetyczne Centrum S.A. ogłosiło, że zaprzestaje działalności na rynku energii elektrycznej. Ofertą Fortum może być zainteresowanych nawet 100 000 klientów, którzy od dziś, w związku z tym faktem korzystają z tak zwanej sprzedaży rezerwowej po stawkach znacznie wyższych niż do tej pory.

– Jako Fortum chcemy jak najszybciej pomóc wszystkim tym, którzy zaczynają poszukiwania nowego sprzedawcy. Fortum jest sprzedawcą cieszącym się dobrą opinią i oferującym prąd w cenach znacznie korzystniejszych od konkurencji. Jestem przekonany, że przygotowana przez nas oferta specjalna jest najlepszym wyborem dla wszystkich zainteresowanych – tłumaczy Maciej Kościński odpowiedzialny za sprzedaż energii w Fortum.

Klienci, którzy zdecydują się na ofertę Fortum mogą liczyć na dodatkowy 20% rabat na taryfy od 2019 r. oraz bon do Biedronki o wartości 50 zł. By jeszcze lepiej odpowiedzieć na oczekiwania potencjalnych klientów Fortum uruchomiło dodatkowo specjalne pogotowie energetyczne. Pod numerem 42 20687222 Otrzymają oni kompletne informacje, co do procedur i kroków związanych z wyborem nowego sprzedawcy energii.

Sprzedaż rezerwowa, którą są objęci dotychczasowi klienci upadającego sprzedawcy, oznacza, że choć prąd dalej będzie do nich płynął to zapłacą za niego znacznie więcej niż w standardowej taryfie. Opłata za energię elektryczną dla trzypokojowego mieszkania może wynieść nawet od 900 do 1800 zł, podczas gdy w standardowej taryfie – ok. 750 zł.

– Sprzedaż rezerwowa jest dla klientów nieopłacalna, wybór nowego sprzedawcy jest wiec najlepszym możliwym rozwiązaniem. W naszym pogotowiu służymy bezpłatnie radą i pomocą każdemu, nawet jeśli nie zdecyduje się na naszą ofertę – podkreśla Maciej Kościński.

Fot. pixabay.com

Źródło: Fortum Power and Heat Sp. z o.o.

Wpis został opublikowany 12 Wrz 2018 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć