Sport w energetyce » LOTOS: Wielkie święto tenisa

LOTOS: Wielkie święto tenisa

6 Wrz 2018 Możliwość komentowania LOTOS: Wielkie święto tenisa została wyłączona Share 'LOTOS: Wielkie święto tenisa' on Facebook Share 'LOTOS: Wielkie święto tenisa' on Email Share 'LOTOS: Wielkie święto tenisa' on Print Friendly

LOTOS zaprasza wszystkich fanów tenisa 9 września (niedziela) na PGE Narodowy w Warszawie. Na płycie głównej stadionu rozstawionych zostanie 50 mini kortów oraz kort centralny, na którym zagrają najlepsi polscy tenisiści. Partnerem Głównym Narodowego Dnia Tenisa jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Grupa LOTOS S.A. Wstęp dla wszystkich uczestników jest bezpłatny.

Udział w Narodowym Dniu Tenisa zapowiedzieli nasi najlepsi tenisiści na czele ze ambasadorką Grupy LOTOS, zwyciężczynią 20 turniejów WTA – Agnieszką Radwańską, reprezentantami Polski w rozgrywkach Pucharu Davisa – Łukaszem KubotemMarcinem MatkowskimKamilem Majchrzakiem i Hubertem Hurkaczem oraz jedną z najlepszych juniorek świata, mistrzynią Wimbledonu w tej kategorii wiekowej – Igą Świątek.

Przez cały dzień, od godziny 11.00 do 19.00, kilkanaście tysięcy dzieci, ich rodziców i wszystkich innych chętnych będzie odkrywać piękno tenisa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dla dzieci przygotowano specjalną strefę, w której zapoznają się z tenisem i wezmą udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Chętni mogą zagrać w turniejach, a wszystkie dzieci zaprosimy do strefy gier i zabaw.

Podczas imprezy zostanie wręczony Puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Andrzeja Dudy, który otrzyma najlepszy zawodnik i najlepszy trener w 100-letniej historii polskiego tenisa. Celem organizacji tego wydarzenia jest upowszechnianie i popularyzacja tenisa wśród dzieci i młodzieży z całej Polski. Wszyscy będą mogli bezpłatnie korzystać z kortów, rakiet i piłek, a radą posłużą czołowi polscy szkoleniowcy. Impreza na PGE Narodowym to także znakomita szansa, by spotkać i zdobyć autograf naszych reprezentantów podczas specjalnych sesji autografowych.

Na korcie centralnym do gry staną znani artyści, najlepsi w kraju zawodnicy w tenisie na wózkach, przedstawiciele tenisa amatorskiego. Po południu reprezentanci Polski na Puchar Federacji, Puchar Davisa oraz w młodszych kategoriach wiekowych, podzieleni na drużyny Białą i Czerwoną, rozegrają 9 krótkich meczów pokazowych. Szczegółowy harmonogram wydarzeń dostępny poniżej.

Harmonogram Narodowego Dnia Tenisa 2018

Przyjdź, zagraj, rakiety, korty i trenerzy czekają na Ciebie!

Źródło: Grupa LOTOS S.A.

Wpis został opublikowany 6 Wrz 2018 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć