Energia w domu » PGE: Połączenie sił z Whirlpool’em na rzecz nowej oferty dla…

PGE: Połączenie sił z Whirlpool’em na rzecz nowej oferty dla klientów

8 Sie 2018 Możliwość komentowania PGE: Połączenie sił z Whirlpool’em na rzecz nowej oferty dla klientów została wyłączona Share 'PGE: Połączenie sił z Whirlpool’em na rzecz nowej oferty dla klientów' on Facebook Share 'PGE: Połączenie sił z Whirlpool’em na rzecz nowej oferty dla klientów' on Email Share 'PGE: Połączenie sił z Whirlpool’em na rzecz nowej oferty dla klientów' on Print Friendly

Klienci mają teraz możliwość kupna klimatyzatorów w atrakcyjnej cenie oraz prądu z gwarancją niezmienności ceny. Nowa oferta PGE Obrót pomaga obniżyć nie tylko temperaturę, ale także rachunki za energię elektryczną. Każdy, kto skorzysta z propozycji „Chłodna kalkulacja”, będzie mógł kupić na preferencyjnych warunkach, uwzględniających montaż, jeden z pięciu modeli klimatyzatorów marki Whirlpool. Urządzenia posiadają inwerterową pompę ciepła, która daje również możliwość komfortowego ogrzewania pomieszczeń.

Przedstawiając w jednym z Biur Obsługi Klienta PGE Obrót protokół odbioru klimatyzatora, można otrzymać rabat na zakup energii elektrycznej, w tym gwarancję niezmienności ceny do 30 września 2019 r. Specjalne warunki sprzedaży energii zostały przygotowane dla grup taryfowych: komfortowej (G11), elastycznej (G12), weekendowej (G12w) i niedzielnej (G12n).– Stale poszukujemy nowych możliwości łączenia produktów i usług z branżami innymi niż energetyczna.Wyznacznikiem tych poszukiwań są potrzeby klientów, dlatego kolejną ofertą łączoną w naszym portfelu jest propozycja „Chłodna kalkulacja” będąca m.in. odpowiedzią na tegoroczną falę upałów – mówi Mariusz Bednarski, Dyrektor Biura Rozwoju Produktów PGE Obrót.
Po upływie okresu gwarancji ceny, klienci będą rozliczani za zakupioną energię według cen i stawek opłat z grupy taryfowej określonej w umowie sprzedaży energii elektrycznej lub umowie kompleksowej, zgodnie z obowiązującą taryfą PGE Obrót.

Oferta obowiązuje do 31 grudnia 2018 r. Więcej szczegółów i regulamin można znaleźć na stronie: www.gkpge.pl/Oferta/Dla-domu/Regionalna/Chlodna-Kalkulacja

Fot. pixabay.com

Źródło: PGE Obrót S.A.

Wpis został opublikowany 8 Sie 2018 w następujących kategoriach: Energia w domu, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć