Sport w energetyce » TAURON: Przygotowani na moc kolarskich emocji

TAURON: Przygotowani na moc kolarskich emocji

3 Sie 2018 Możliwość komentowania TAURON: Przygotowani na moc kolarskich emocji została wyłączona Share 'TAURON: Przygotowani na moc kolarskich emocji' on Facebook Share 'TAURON: Przygotowani na moc kolarskich emocji' on Email Share 'TAURON: Przygotowani na moc kolarskich emocji' on Print Friendly

W sobotę startuje 75. Tour de Pologne. – Fani kolarstwa odliczają godziny do rozpoczęcia rywalizacji. My, jako TAURON również, ponieważ widzimy, jak wiele pozytywnych emocji budzi to wydarzenie, który z dumą wspieramy od wielu lat – mówi Filip Grzegorczyk, prezes TAURON Polska Energia. W tym roku trasa kolarskiej ligi mistrzów pokrywa się z obszarem działania Grupy TAURON – oficjalnego sponsora wyścigu.

Impreza kolarska, której twarzą od wielu lat jest Czesław Lang mobilizuje nie tylko sportowców, ale i potężną grupę fanów. TAURON przygotował dla nich na poszczególnych etapach wyścigu wiele niespodzianek. Firma zadba o kibiców, tych starszych i młodszych – w specjalnych strefach.

– Cieszymy się, że w tym roku trasa wyścigu idealnie pokrywa się z naszych obszarem działania. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców miast znajdujących się na trasie wyścigu, do kibicowania i odwiedzenia stref TAURONA, w których przygotowaliśmy wiele atrakcji dla całych rodzin – mówi Filip Grzegorczyk, Prezes Zarządu TAURON Polska Energia.

W tym roku będzie co świętować, ponieważ w 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, Tour de Pologne obchodzi swoje 90. urodziny, a najlepsi kolarze będą walczyć o zwycięstwo w nim po raz 75. Tradycyjnie wielkie emocje wśród fanów kolarstwa będą budziły emocjonujące etapy górskie.

– Gór w tegorocznym wyścigu nie zabraknie – zapewnia Czesław Lang, dyrektor generalny 75. Tour de Pologne. – Będą cztery etapy naprawdę o stromych podjazdach, gdzie kibice będą mieli niepowtarzalną okazję z bliska zobaczyć wysiłek kolarzy. Dużo emocji czeka nas także w rywalizacji TAURON Tour de Pologne Amatorów. Na starcie wyścigu, 10 sierpnia, w Bukowinie Tatrzańskiej stanie rekordowa liczba blisko 3 tys. kolarzy z zamiłowania, którzy będą walczyć o jak najlepszy rezultat.

Pomalujesz twarz, skorzystasz z internetu

Podczas Tour de Pologne TAURON rozgrzewał będzie również najmłodszych kibiców. Przygotowano dla nich emocjonujące gry, zabawy i animacje. Dla starszych fanów kolarstwa będzie okazja do skorzystania z bezpłatnych badań spirometrycznych. Do dyspozycji kibiców, w oczekiwaniu na kolarzy, będzie dostępna również strefa chilloutu oraz bezpłatne ładowarki z dostępem do WI-FI.

Źródło: TAURON Polska Energia SA

Wpis został opublikowany 3 Sie 2018 w następujących kategoriach: Sport w energetyce. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć