Emisje, CO2 » Polski punkt widzenia na sprawy klimatyczne w kontekście COP24

Polski punkt widzenia na sprawy klimatyczne w kontekście COP24

12 Lip 2018 Możliwość komentowania Polski punkt widzenia na sprawy klimatyczne w kontekście COP24 została wyłączona Share 'Polski punkt widzenia na sprawy klimatyczne w kontekście COP24' on Facebook Share 'Polski punkt widzenia na sprawy klimatyczne w kontekście COP24' on Email Share 'Polski punkt widzenia na sprawy klimatyczne w kontekście COP24' on Print Friendly

„Porozumienie Paryskie szansą zrównoważonego rozwoju – Polski punkt widzenia” – to tytuł konferencji z udziałem Wiceministra Energii Grzegorza Tobiszowskiego zorganizowanej przez NSZZ Solidarność, Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych i Forum Związków Zawodowych przy współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju. Debata odbyła się w dniach 8-11 lipca 2018 r. w Tucznie.

Podczas konferencji Wiceminister Grzegorz Tobiszowski przedstawił prezentację na temat wyzwań stojących przed sektorem górniczym w Polsce w kontekście grudniowego COP24. Podkreślił wagę i skalę przekształceń dokonanych w branży ze szczególnym uwzględnieniem działań na rzecz ochrony środowiska. – Będziemy konsekwentnie wprowadzać do sektora najnowocześniejsze technologie z przekonaniem, że służą również ochronie powietrza, wody i ziemi – stwierdził.

Po przeprowadzeniu dyskusji, warsztatów i wizytacji plenerowej uczestnicy spotkania przygotowali wnioski końcowe. Konferencja odbyła się w ramach inicjatywy Społeczny PRE_COP24.

Źródło: Ministerstwo Energii

Wpis został opublikowany 12 Lip 2018 w następujących kategoriach: Emisje, CO2, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

"Nowa Energia" wspiera

Newsletter

Warto zobaczyć