News » PERN: W Bazie w Koluszkach powstają nowe zbiorniki

PERN: W Bazie w Koluszkach powstają nowe zbiorniki

9 Lip 2018 Możliwość komentowania PERN: W Bazie w Koluszkach powstają nowe zbiorniki została wyłączona Share 'PERN: W Bazie w Koluszkach powstają nowe zbiorniki' on Facebook Share 'PERN: W Bazie w Koluszkach powstają nowe zbiorniki' on Email Share 'PERN: W Bazie w Koluszkach powstają nowe zbiorniki' on Print Friendly

W Bazie Paliw nr 1 w Koluszkach należącej do PERN S.A. prowadzone są intensywne prace budowlane. Inwestycja obejmuje budowę dwóch zbiorników magazynowych o pojemności 32.000 m3 każdy wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

 

Realizacja inwestycji w znaczący sposób zwiększy możliwości magazynowe Spółki. Analogiczna inwestycja jest równolegle realizowana w Bazie Paliw nr 2 w Nowej Wsi Wielkiej.

Koncentracja na rozwijaniu infrastruktury logistycznej i magazynowej w zakresie ropy naftowej, ale także paliw jest jednym z celów strategicznych Grupy PERN. W obszarze magazynowania paliw, PERN zamierza zbudować nowe zbiorniki o łącznej pojemności przekraczającej 300 tys. m³.

Źródło: PERN S.A.

Wpis został opublikowany 9 Lip 2018 w następujących kategoriach: News, Paliwa dla energetyki. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć