News » Konieczność aktualizacji zaświadczeń o dopuszczeniu do aukcji…

Konieczność aktualizacji zaświadczeń o dopuszczeniu do aukcji OZE lub deklaracji o przystąpieniu do aukcji

6 Lip 2018 Możliwość komentowania Konieczność aktualizacji zaświadczeń o dopuszczeniu do aukcji OZE lub deklaracji o przystąpieniu do aukcji została wyłączona Share 'Konieczność aktualizacji zaświadczeń o dopuszczeniu do aukcji OZE lub deklaracji o przystąpieniu do aukcji' on Facebook Share 'Konieczność aktualizacji zaświadczeń o dopuszczeniu do aukcji OZE lub deklaracji o przystąpieniu do aukcji' on Email Share 'Konieczność aktualizacji zaświadczeń o dopuszczeniu do aukcji OZE lub deklaracji o przystąpieniu do aukcji' on Print Friendly

Wytwórcy, którzy zamierzają wziąć udział w aukcjach przeprowadzanych w 2018 r. według znowelizowanych przepisów ustawy o odnawialnych źródłach energii powinni złożyć do Prezesa URE ponowny wniosek o wydanie stosownego zaświadczenia o dopuszczeniu do aukcji lub deklarację o przystąpieniu do aukcji.

Ważne: Obowiązek aktualizacji zaświadczeń lub ponownego składania deklaracji nie dotyczy wytwórców, których oferty wygrały w którejkolwiek z dotychczas przeprowadzonych aukcji, a którzy przystąpili do tych aukcji na podstawie dotychczas otrzymanych zaświadczeń lub dotychczas złożonych i pozytywnie zweryfikowanych deklaracji.

Informacja Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki (nr 48/2018) w sprawie konieczności aktualizacji zaświadczeń o dopuszczeniu do aukcji oraz deklaracji o przystąpieniu do aukcji

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki

Wpis został opublikowany 6 Lip 2018 w następujących kategoriach: News, OZE. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć