News » Energia na abonament w Fortum

Energia na abonament w Fortum

4 Lip 2018 Możliwość komentowania Energia na abonament w Fortum została wyłączona Share 'Energia na abonament w Fortum' on Facebook Share 'Energia na abonament w Fortum' on Email Share 'Energia na abonament w Fortum' on Print Friendly

Nie tylko filmy, muzyka czy usługi medyczne. W ramach stałej miesięcznej opłaty można korzystać także z energii elektrycznej. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ofertą abonamentową Fortum proponuje rachunki za prąd dostosowane do różnych typów odbiorców i ich stylu życia.

Energia na żądanie

Model biznesowy przeniesiony z rynku VOD jest dziś wykorzystywany coraz częściej w najróżniejszych sferach życia, również w branży energetycznej. W skrócie polega na wykupieniu miesięcznej subskrypcji na energię elektryczną dostarczaną do naszych mieszkań i domów. Opłata za prąd, podobnie jak w przypadku opłat w serwisach VOD, jest stała. Co ważne, z usługi można w każdej chwili zrezygnować. – Wychodzimy naprzeciw wymaganiom rynku i coraz większemu zainteresowaniu usługami prądu w abonamencie. Rozbudowujemy naszą ofertę „KomFortum.” Od 4 lipca br. odbiorcy energii elektrycznej mogą wybierać pomiędzy trzema pakietami dostosowanymi do ich potrzeb. Dla jedno i dwupokojowych nieruchomości o powierzchni do 50 m2 z maksymalnie dwoma mieszkańcami przewidzieliśmy usługę za 119 zł. Właściciele mieszkań do 70 m2 z maksymalnie czterema domownikami mogą skorzystać z pakietu za 149 zł. Dla większych nieruchomości proponujemy ofertę za 199 zł – wyjaśnia Maciej Kościński, Dyrektor Marketingu Fortum. Każdy z wymienionych abonamentów ma odpowiedni limit zużycia energii (119 zł – 1500 kWh, 149 zł – 2200 kWh, 199 zł – 3300 kWh).

Stały rachunek z fachowcami w pakiecie

Zaletą oferty abonamentowej jest pewność stałej opłaty za energię elektryczną. To szczególnie ważne w obliczu rosnących opłat za prąd. Z analiz cen energii na giełdzie wynika, że w ciągu roku wzrosły one nawet o 60%. Tymczasem suma wszystkich pozycji na rachunku za energię elektryczną w ofertach abonamentowych jest jedna i ta sama co miesiąc, co ułatwia rozliczenia oraz planowanie wydatków. W ofercie KomFortum przyznawane jest także specjalne ubezpieczenie obejmujące porady prawnika i całodobową pomoc fachowców w przypadku domowych usterek czy awarii. – Święty spokój to dla odbiorców główny bonus zakupu prądu w abonamencie, bez konieczności analizowania faktur czy rachunków, z wygodnym i praktycznym wsparciem home assistance – podsumowuje Kościński.

fot. Pixabay.com

Źródło: Fortum Power and Heat Polska sp. z o.o.

Wpis został opublikowany 4 Lip 2018 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć