News » OZE w liczbach

OZE w liczbach

2 Lip 2018 Możliwość komentowania OZE w liczbach została wyłączona Share 'OZE w liczbach' on Facebook Share 'OZE w liczbach' on Email Share 'OZE w liczbach' on Print Friendly

Urząd Regulacji Energetyki Informuje, że na stronie  zostały zaktualizowane informacje dotyczące potencjału krajowego OZE w liczbach.

W zakładce Potencjał krajowy OZE w liczbach  znajdują się m.in. informacje dot. ilości energii elektrycznej wytworzonej z OZE w latach 2005-2018 potwierdzonej wydanymi świadectwami pochodzenia oraz moc zainstalowana poszczególnych rodzajów instalacji OZE, które uzyskały koncesję na wytwarzanie energii elektrycznej, wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonego przez Prezesa URE tj. rejestr wytwórców energii w małej instalacji, wpis do rejestru działalności regulowanej prowadzonego Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz mikroinstalacje, wnioskujące o wydanie świadectw pochodzenia.

fot. pixabay.com

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki

Wpis został opublikowany 2 Lip 2018 w następujących kategoriach: News, OZE. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć