News » 15 lipca mija termin składania przez wytwórców sprawozdania…

15 lipca mija termin składania przez wytwórców sprawozdania URE-EE za 2017 r.

21 Cze 2018 Możliwość komentowania 15 lipca mija termin składania przez wytwórców sprawozdania URE-EE za 2017 r. została wyłączona Share '15 lipca mija termin składania przez wytwórców sprawozdania URE-EE za 2017 r.' on Facebook Share '15 lipca mija termin składania przez wytwórców sprawozdania URE-EE za 2017 r.' on Email Share '15 lipca mija termin składania przez wytwórców sprawozdania URE-EE za 2017 r.' on Print Friendly

Wybrane przedsiębiorstwa energetyczne, którym udzielono koncesji na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania energii elektrycznej, mają obowiązek wypełnienia i przesłania Prezesowi URE do 15 lipca 2018 r. Sprawozdania o przychodach, kosztach i wynikach z działalności gospodarczej za 2017 r. – URE-EE. Wykaz przedsiębiorstw w załącznikach do pobrania na stronie URE.

Sprawozdanie URE-EE obejmuje swym zakresem informacje z obszaru ekonomiczno-finansowego dotyczące m.in.: całokształtu prowadzonej przez przedsiębiorstwo działalności gospodarczej, rodzajów prowadzonej działalności energetycznej, rodzajów paliw zużywanych do produkcji energii elektrycznej oraz działalności inwestycyjnej. Badanie włączone jest w system badań statystycznych statystyki publicznej.

Przed przystąpieniem do wypełniania sprawozdania warto dokładnie zapoznać się z objaśnieniami oraz zachować należytą staranność przy jego wypełnianiu.

Sprawozdanie URE-EE za 2017 r. należy przesyłać na adres:

Urzędu Regulacji Energetyki, Departament Rozwoju Rynków i Spraw Konsumenckich, Al. Jerozolimskie 181, 02-222 Warszawa oraz pocztą elektroniczną na adres: sprawozdanie.ee@ure.gov.pl.

Lista przedsiębiorstw i formularz wraz z komentarzem dostępne tu: www.ure.gov.pl/pl/urzad/informacje-ogolne/aktualnosci/7587,15-lipca-2018-r-mija-termin-skladania-przez-wytworcow-sprawozdania-URE-EE-za-201.html

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki

Wpis został opublikowany 21 Cze 2018 w następujących kategoriach: News, Odbiorcy - Rynek Energii i Gazu. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

Newsletter

Warto zobaczyć