Edukacja » Współpraca JSW z Politechniką Śląską

Współpraca JSW z Politechniką Śląską

19 Cze 2018 Możliwość komentowania Współpraca JSW z Politechniką Śląską została wyłączona Share 'Współpraca JSW z Politechniką Śląską' on Facebook Share 'Współpraca JSW z Politechniką Śląską' on Email Share 'Współpraca JSW z Politechniką Śląską' on Print Friendly

Jastrzębska Spółka Węglowa porozumiała się z Wydziałem Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w sprawie współpracy w zakresie rozwoju internetowej platformy szkoleniowo-informacyjnej „Strefa sztygara i nie tylko”.

W ramach porozumienia Politechnika Śląska współorganizować będzie szkolenia dotyczące platformy oraz propagować ją wśród studentów. Ponadto Politechnika przekazywać będzie materiały naukowe dedykowane na „Strefę sztygara i nie tylko”.

W zamian Jastrzębska Spółka Węglowa działać będzie na rzecz Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej poprzez udostępnienie platformy pracownikom Wydziału Górnictwa i Geologii za pomocą imiennych loginów i haseł dostępu, a za ich pośrednictwem studentom wydziału.

Porozumienie podpisano 15 czerwca. JSW reprezentował Artur Dyczko, Zastępca Prezesa Zarządu ds. Strategii i Rozwoju oraz Tomasz Śledź, Zastępca Prezesa Zarządu ds. Technicznych. Politechnikę Śląską reprezentował Franciszek Plewa, Dziekan Wydział Górnictwa i Geologii.

Podobną współpracę JSW prowadzi już z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Oprócz przekazania kilkunastu imiennych loginów, w bibliotece Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii zorganizowano 6 stacjonarnych stanowisk dla studentów, oznaczonych banerami promującymi Jastrzębską Spółkę Węglową i platformę „Strefa sztygara i nie tylko”, wyznaczona została osoba do kontaktów oraz udostępniono szereg artykułów i prezentacji autorstwa pracowników naukowych AGH, które wzbogaciły zasoby platformy.

fot.Dawid Lach

Źródło: Jastrzębska Spółka Węglowa S.A.

Wpis został opublikowany 19 Cze 2018 w następujących kategoriach: Edukacja, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć