Emisje, CO2 » Udział premiera Mateusza Morawieckiego w IX Petersberskim…

Udział premiera Mateusza Morawieckiego w IX Petersberskim Dialogu Klimatycznym w Berlinie

19 Cze 2018 Możliwość komentowania Udział premiera Mateusza Morawieckiego w IX Petersberskim Dialogu Klimatycznym w Berlinie została wyłączona Share 'Udział premiera Mateusza Morawieckiego w IX Petersberskim Dialogu Klimatycznym w Berlinie' on Facebook Share 'Udział premiera Mateusza Morawieckiego w IX Petersberskim Dialogu Klimatycznym w Berlinie' on Email Share 'Udział premiera Mateusza Morawieckiego w IX Petersberskim Dialogu Klimatycznym w Berlinie' on Print Friendly

W dniu dzisiejszym, 19 czerwca br., premier Mateusz Morawiecki będzie obecny w Berlinie na IX Petersberskim Dialogu Klimatycznym. Przed konferencją odbędzie się rozmowa Szefa Polskiego Rządu z Kanclerz Niemiec Angelą Merkel.

Tematem rozmowy premiera z Kanclerz Niemiec będą aktualne kwestie dwustronne i międzynarodowe. Mateusz Morawiecki wraz z Angelą Merkel weźmie udział w panelu konferencji i wygłosi przemówienie.

Tegoroczny Petersberski Dialog Klimatyczny nosi hasło: „Zmieniamy się razem dla sprawiedliwej transformacji” i jest przygotowaniem do corocznego szczytu klimatycznego ONZ (COP), którego gospodarzem będą Katowice.

Źródło: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Wpis został opublikowany 19 Cze 2018 w następujących kategoriach: Emisje, CO2, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partner działu

"Nowa Energia" wspiera

Newsletter

Warto zobaczyć