Elektroenergetyka » Zalecenia dotyczące niezależnej ekspertyzy sporządzanej na…

Zalecenia dotyczące niezależnej ekspertyzy sporządzanej na potrzeby certyfikacji do aukcji głównej

11 Cze 2018 Komentarze: 1 Share 'Zalecenia dotyczące niezależnej ekspertyzy sporządzanej na potrzeby certyfikacji do aukcji głównej' on Facebook Share 'Zalecenia dotyczące niezależnej ekspertyzy sporządzanej na potrzeby certyfikacji do aukcji głównej' on Email Share 'Zalecenia dotyczące niezależnej ekspertyzy sporządzanej na potrzeby certyfikacji do aukcji głównej' on Print Friendly

Zgodnie z art. 19 ust. 2 pkt 2, art. 19 ust. 3 pkt 4 oraz art. 20 ust. 4 pkt 2 ustawy z dnia 8  grudnia 2017 r. o rynku mocy (dalej: „ustawa”), w związku z pkt. 7.4.5 regulaminu rynku mocy (dalej: „regulamin”), dostawca mocy, który w toku certyfikacji do aukcji głównej ubiega się o zawarcie umowy mocowej na więcej niż 1 rok dostaw, jest zobowiązany przedłożyć wraz z wnioskiem o certyfikację niezależną ekspertyzę.

W celu wsparcia sporządzania oraz weryfikacji ww. ekspertyz, PSE S.A. opracowały stosowne zalecenia, których celem jest zapewnienie kompletności ekspertyz z punktu widzenia weryfikacji poprawności ich sporządzenia. Zalecenia te zostały przygotowane przy uwzględnieniu wiążących wymagań wynikających z ustawy i regulaminu.

Dokument zawierający zalecenia dotyczące sporządzenia niezależnej ekspertyzy dostępny jest pod adresem: www.pse.pl/rynek-mocy-instrukcje-uzytkownika

Źródło: Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA

Wpis został opublikowany 11 Cze 2018 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

1 komentarz do “Zalecenia dotyczące niezależnej ekspertyzy sporządzanej na potrzeby certyfikacji do aukcji głównej”

  1. Billiga Fotbollströjor, 16 Cze 2018 o 19:04

    You’ve got one of the better web-sites.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć