Elektroenergetyka » Tomasz Dąbrowski Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Energii

Tomasz Dąbrowski Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Energii

5 Cze 2018 Możliwość komentowania Tomasz Dąbrowski Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Energii została wyłączona Share 'Tomasz Dąbrowski Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Energii' on Facebook Share 'Tomasz Dąbrowski Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Energii' on Email Share 'Tomasz Dąbrowski Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Energii' on Print Friendly

Prezes Rady Ministrów, na wniosek Ministra Energii, powołał z dniem 4 czerwca 2018 r. Tomasza Dąbrowskiego na stanowisko Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Energii.

Tomasz Dąbrowski był dotychczas Dyrektorem Departamentu Elektroenergetyki i Ciepłownictwa w Ministerstwie Energii (d. Departament Energetyki).

Wiceminister Tomasz Dąbrowski będzie odpowiadał m.in. za sprawy międzynarodowe oraz tematykę funduszy europejskich.

Decyzja o ustanowieniu nowego Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Energii związana jest z powołaniem na stanowisko Pełnomocnika Rządu ds. Prezydencji COP 24 dotychczasowego Podsekretarza Stanu w ME Michała Kurtykę.

Źródło: Ministerstwo Energii

Wpis został opublikowany 5 Cze 2018 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć