Elektroenergetyka » Antoni Józwowicz nowym Prezesem Enei Wytwarzanie

Antoni Józwowicz nowym Prezesem Enei Wytwarzanie

30 maja 2018 Komentarze: 1 Share 'Antoni Józwowicz nowym Prezesem Enei Wytwarzanie' on Facebook Share 'Antoni Józwowicz nowym Prezesem Enei Wytwarzanie' on Email Share 'Antoni Józwowicz nowym Prezesem Enei Wytwarzanie' on Print Friendly

Rada Nadzorcza spółki Enea Wytwarzanie, po przeprowadzonej procedurze kwalifikacyjnej, podjęła decyzję o powołaniu z dniem 4 czerwca 2018 r. Antoniego Józwowicza na stanowisko Prezesa Zarządu Enei Wytwarzanie.

Antoni Józwowicz ukończył Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej oraz studia podyplomowe z zarządzania przedsiębiorstwem w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest menadżerem i inżynierem z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów budowy polskiej infrastruktury, m.in. energetycznej, drogowej i telekomunikacyjnej. W swojej karierze pracował na wielu stanowiskach zarządczych i wykonawczych, m.in. jako prezes Polimex-Mostostal S.A., gdzie odpowiadał za realizację końcowego etapu budowy bloku B11 w Enei Wytwarzanie, który został oddany do eksploatacji 19 grudnia 2017 r.

Źródło: Grupa Enea

Wpis został opublikowany 30 maja 2018 w następujących kategoriach: Elektroenergetyka, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

1 komentarz do “Antoni Józwowicz nowym Prezesem Enei Wytwarzanie”

  1. billige fotballdrakter, 16 Cze 2018 o 19:04

    Very good site you have in here.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć