News » Wykaz wielkości produkcji i przywozu paliw ciekłych w I kw.…

Wykaz wielkości produkcji i przywozu paliw ciekłych w I kw. 2018 r.

15 maja 2018 Możliwość komentowania Wykaz wielkości produkcji i przywozu paliw ciekłych w I kw. 2018 r. została wyłączona Share 'Wykaz wielkości produkcji i przywozu paliw ciekłych w I kw. 2018 r.' on Facebook Share 'Wykaz wielkości produkcji i przywozu paliw ciekłych w I kw. 2018 r.' on Email Share 'Wykaz wielkości produkcji i przywozu paliw ciekłych w I kw. 2018 r.' on Print Friendly

Na stronie Urzędu Regulacji Energetyki został opublikowany wykaz zawierający całkowite wielkości produkcji i przywozu paliw ciekłych na terytorium Polski w I kwartale 2018 r., z zachowaniem nazw i klasyfikacji Nomenklatury Scalonej (kody CN). Wykaz został przygotowany na podstawie miesięcznych sprawozdań o rodzajach oraz ilości wytworzonych, przywiezionych i wywiezionych paliw ciekłych, a także ich przeznaczeniu.

Więcej w Informacji Prezesa URE nr 39/2018 w sprawie ogłoszenia całkowitych wielkości produkcji i przywozu paliw ciekłych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

fot.pixabay.com

Źródło: Urząd Regulacji Energetyki

Wpis został opublikowany 15 maja 2018 w następujących kategoriach: News, Paliwa dla energetyki. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć