News » Zakończenie postępowania kwalifikacyjnego w ORLEN Upstream

Zakończenie postępowania kwalifikacyjnego w ORLEN Upstream

14 maja 2018 Możliwość komentowania Zakończenie postępowania kwalifikacyjnego w ORLEN Upstream została wyłączona Share 'Zakończenie postępowania kwalifikacyjnego w ORLEN Upstream' on Facebook Share 'Zakończenie postępowania kwalifikacyjnego w ORLEN Upstream' on Email Share 'Zakończenie postępowania kwalifikacyjnego w ORLEN Upstream' on Print Friendly
Rada Nadzorcza ORLEN Upstream do władz spółki na stanowisko Członka Zarządu powołała Sylwię Kobyłkiewcz. Funkcję Prezesa – Dyrektora Generalnego ORLEN Upstream kolejną kadencję pełnić będzie Janusz Radomski. 
Zakończone zostało postępowanie kwalifikacyjne na wybór Prezesa i Członka Zarządu ORLEN Upstream. Funkcję Prezesa – Dyrektora Generalnego Rada Nadzorcza ORLEN Upstream ponownie powierzyła Januszowi Radomskiemu, który objął to stanowisko w marcu 2017 r. Ponadto decyzją Rady Nadzorczej ORLEN Upstream z dnia 7 maja 2018 r. do pełnienia funkcji Członka Zarządu została powołana Sylwia Kobyłkiewicz.
Sylwia Kobyłkiewicz jest absolwentką Politechniki Częstochowskiej, na której ukończyła kierunki z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw, analizy finansowej przedsiębiorstw oraz studia podyplomowe z dziedziny podatków oraz rachunkowości. Obecnie realizuje studia MBA na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.
W latach 1992-1995 pełniła funkcję Dyrektora Biura Promocji w spółce „System Businessman” Sp. z o.o., gdzie była odpowiedzialna za nadzór nad działalnością finansową oddziałów firmy. Następnie do 2001 roku objęła stanowisko Głównej Księgowej i Członka Zarządu w MULTI-TOP Sp. z o.o. w Katowicach, gdzie kontrolowała finanse spółki.
Sylwia Kobyłkiewicz posiada także bogate doświadczenie zawodowe w administracji rządowej jak i samorządowej, z którą była związana przez ponad 15 lat. Między 2001 a 2007 r. pracowała w Urzędzie Kontroli Skarbowej Katowicach zdobywając uprawnienia Inspektora Kontroli Skarbowej. W latach 2014-2015 zajęła się doradztwem z zakresu finansów i zamówień publicznych oraz postępowań administracyjnych, a także prawa podatkowego dla samorządów w woj. małopolskim. W tym samym czasie pełniła także funkcję Dyrektora Finansowego w spółce AW BAUTEX Sp. z o.o.
Z początkiem 2016 r. objęła stanowisko p.o. Dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Katowicach, następnie funkcję p.o. Dyrektora Urzędu Kontroli Skarbowej w Krakowie. W 2017 r. dołączyła jako Dyrektor Audytu i Bezpieczeństwa do ENERGI WYTWARZANIE SA, a następnie piastowała stanowisko Dyrektora Departamentu Finansów Grupy Kapitałowej ENERGA SA.
Z PKN ORLEN związana jest od lutego 2018 r. jako Dyrektor Biura Audytu, Kontroli Finansowej i Zarządzania Ryzykiem Korporacyjnym.
Sylwia Kobyłkiewicz ukończyła szereg szkoleń organizowanych przez Ministerstwo Finansów. Jest także Laureatką Konkursu Ministra Finansów z zakresu harmonizacji podatku dochodowego w świetle zasad wynikających z Dyrektyw UE.
Źródło: ORLEN Upstream
Wpis został opublikowany 14 maja 2018 w następujących kategoriach: News, Paliwa dla energetyki. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Newsletter

Warto zobaczyć