Ciepłownictwo » Zmiany w Zarządzie LPEC S.A.

Zmiany w Zarządzie LPEC S.A.

27 Kwi 2018 Możliwość komentowania Zmiany w Zarządzie LPEC S.A. została wyłączona Share 'Zmiany w Zarządzie LPEC S.A.' on Facebook Share 'Zmiany w Zarządzie LPEC S.A.' on Email Share 'Zmiany w Zarządzie LPEC S.A.' on Print Friendly

Rada Nadzorcza Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej S.A. na posiedzeniu w dniu 27 kwietnia 2018 r. dokonała zmian w składzie Zarządu Spółki. Prezesem Zarządu LPEC S.A. został Marek Goluch, dotychczasowy Wiceprezes Zarządu, jednocześnie Jolanta Jańczak oraz Lech Kliza zostali odwołani z Zarządu.

Zmiany w składzie Zarządu Spółki mają zagwarantować efektywniejszą realizację celów ujętych w Strategii rozwoju LPEC S.A. na lata 2017-2021 – m.in. zakładany o 12% wzrost rynku ciepła systemowego oraz modernizację sieci ciepłowniczych na poziomie gwarantującym utrzymanie bezpieczeństwa energetycznego miasta oraz uelastycznienie lubelskiego systemu ciepłowniczego. Spółka do końca 2021 r. planuje realizację projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 122 mln zł dofinansowywanych z funduszy Unii Europejskiej.

Marek Goluch urodził się w 1967 r. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W 1997 r. ukończył aplikację prokuratorską, pracując w latach 1996-2006 w strukturach Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Od 2006 r. jest radcą prawnym, specjalizując się w obsłudze prawnej podmiotów sektora energetycznego, a także podmiotów funkcjonujących w oparciu o prawo spółdzielcze oraz samorządów lokalnych.W latach 2010-2016 był członkiem Zarządu PGE Dystrybucja S.A. przez pierwsze cztery lata jako wiceprezes, odpowiadając za obszar rozwoju oraz logistyki i zakupów, a następnie jako prezes, nadzorując wdrożenie wielu projektów efektywnościowych.

Źródło: Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.

Wpis został opublikowany 27 Kwi 2018 w następujących kategoriach: Ciepłownictwo, News. Możesz śledzić komentarze przez RSS. Komentowanie i korzystanie z trackbacków zabronione.

Reklama

Partnerzy działu

Newsletter

Warto zobaczyć